Polonia bez trenera! Dźwigała w Dolcanie. Szykują się kolejne roszady?

Rozwiązała się sprawa Dariusza Dźwigały. Ostatni trener „Czarnych Koszul” nie poprowadzi zespołu wiosną. Wybrał ofertę I-ligowego Dolcanu Ząbki. 

Informację podał portal mazowieckapilka.pl. Na razie potwierdzić tej wiadomości nie możemy… Na Konwiktorskiej nie szykuje się scenariusz, w którym popularnego „DD” zastąpi Jerzy Engel jr. Bardziej prawdopodobne jest objęcie stanowiska przez jednego ze szkoleniowców pracujących w akademii MKS-u.

W gronie kandydatów na nowego szkoleniowca wymienia się Łukasza ChmielewskiegoMichała Libicha oraz Michała Maliszewskiego.

Dawid Klepczyński
Dawid Klepczyński (fot. Chojecki / polonia.waw.pl)

Twitter Emila Kota podaje, że wkrótce z naszym klubem pożegnają się Dawid KlepczyńskiMichał Steć Piotr Tyburski. Według byłego asystenta Piotra Dziewickiego „Tybur” wiosną będzie występował w KS-ie Konstancin, tj. w klubie, w którym występuje jego brat Paweł.

Według „Faktu”, który podpytał Kota najprawdopodobniej klub opuści także Rafał Kosiec. Pomocnika testowało Podbeskidzie Bielsko-Biała. Sprawa jego i ww. zawodników powinna wyjaśnić się w styczniu.

Do tej pory z Polonii odeszli Dominik LemanekMarcin Stańczyk Wojciech Szymanek (oraz w trakcie sezonu Paweł Błesznowski Mateusz Gliński). Zdaniem Kota wiosną w „Czarnych Koszulach” grać będą w większości juniorzy i wychowankowie, którzy latem zostali wypożyczeni.

Źródło: własne / Twitter / Fakt / mazowieckapilka.pl

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz