Kot odchodzi. Engel z Dziewickim poprowadzą Polonię?

Drugi trener „Czarnych Koszul” Emil Kot zrezygnował ze swojej funkcji i zamierza wrócić do korzeni, a dokładnie na „gniazdo” by kierować dopingiem kibiców na sektorze „C” .

Emil Kot
Emil Kot (fot. Konviktoria / dumastolicy.pl)

Na chwilę obecną rezygnuję z funkcji asystenta trenera. Uważam, że Piotrek da sobie radę i beze mnie, a ja bardziej przydam się kierując dopingiem kibiców, który jest dla naszych piłkarzy również bardzo ważny – skomentował w „Gazecie Wyborczej” Kot. Informację potwierdził nam Paweł Olczak. – Z Emilem rozliczymy się do końca tygodnia – powiedział dyrektor sportowy Polonii i przyznał, że liczy na powrót Emila w przyszłości.

Asystentem Dziewickiego pozostanie Marek Chański. Mówi się jednak o tym, że Jerzy Engel może zostać powołany na trenera Polonii. Wtedy zespół byłby prowadzony przez duet dwóch głównych szkoleniowców tak jak w 2000 roku, kiedy to były selekcjoner współpracował z Dariuszem Wdowczykiem.

Nie wiem skąd ma pan takie rewelacje, ale ja mogę tylko doradzać. Choć jeśli Piotrek zechcę to rozważę jego prośbę – powiedział „GW” Engel.

Życzymy Emilowi wszystkiego najlepszego i mamy nadzieję, że nie będzie długo zły za złą prasę, którą serwowaliśmy mu w ostatnim czasie. Do zobaczenia na gnieździe!

Źródło: Gazeta Wyborcza

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

12 thoughts on “Kot odchodzi. Engel z Dziewickim poprowadzą Polonię?

  1. Engel?…..jesienią….mógł być…a dziś?…jak notowania rosną…E. Kot na bok (na trybuny)….no nie wiem?. Tak naprawdę to (jesien ,i te 3 mecze wiosenne) było GIT.
    Nie powinno być zmian…..a tak powaznie?….jakoś nie było widać OSTATNIO…Engela na stadionie..na meczach Poloni…..Ta polityka?….znów?

  2. Cięgle mamy przerabiać?…te zmiany (rekordy biććććć…(w zmianach trenerów)…po co?)….są wyniki, nie zmian potrzeba…..TYLKO ZAUFANIA i CZASU :sztandar: :sztandar: :sztandar: …..bo chyba tak powinno być. Stoke?…tyle mówił a dziś?..
    ………………nie powinno być zmian.

  3. Już się wyjaśniło! Na gniazdo przychodzi Hadaj, a na drugiego trenera Marek Jóźwiak. N gniazdo szykował się nasz cichy faworyt czyli Staruch, ale stwierdził, że miałby za daleko na Konwiktorską.

Dodaj komentarz