My, źli, brzydcy i bezczelni odwołujemy alert prima aprillisowy i zapewniamy, że Emil Kot nadal asystuje Piotrowi Dziewickiemu w pierwszym zespole warszawskiej Polonii. Sztabowi życzymy powodzenia w sobotniej konfrontacji z Błękitnymi Raciąż.

Wojciech Antczak

Wojciech Antczak (fot. Daniel Es Foto)

Profil drużyny zamieścił wczoraj informację odnośnie zainteresowania dwóch I-ligowców naszymi zawodnikami. Pojawiło się zapytanie o Michała Strzałkowskiego ze strony Okocimskiego Brzesko oraz po Wojciecha Antczaka ze strony Kolejarza Stróże. Później „Czarna Koszula” poinformowała, że zainteresowanie istnieje, ale niekoniecznie ze strony wspomnianych klubów.

Dodano także, że szykuje się transfer last minute. Czyżby chodziło o wspomnianego przez nas kilka dni temu Piotra Stępniaka, którego do Polonii wysłała Wisła Płock?

„Gazeta Wyborcza” przeprowadza plebiscyt na sportowe wydarzenie marca. Wśród nominowanych są derby koszykarskie i mecz Polonii z KS Łomianki. Można głosować tutaj.

Pamiętacie rewelacyjną akcję zorganizowaną przez Czarną Koszulę przed meczem z Avią Świdnik, w której do wygrania była koszulka Piotra Dziewickiego? Tym razem za każdy dodatkowo zakupiony bilet na mecz z Błękitnymi Raciąż nabywacie szansę wylosowania nagrody w postaci koszulki retro Adama Grzybowskiego! Dodatkowe bilety prosimy zostawiać w kasach.

Kasy czynne:

  • środa 16-19
  • czwartek 16-19
  • piątek 16-19
  • sobota 11-19

Mateusz Romian, właściciel internetowej telewizji ETV wydał oświadczenie po meczu Polonii z Wkrą Żuromin:

Szanowni Państwo,
W imieniu ekipy, przygotowującej przez cały ubiegły tydzień przekaz z meczu Wkra Żuromin – Polonia Warszawa, pragnę przeprosić za brak zapowiedzianej na niedzielę transmisji na żywo. Brak możliwości wyprodukowania sygnału spowodowany był faktem, na który nie mieliśmy wpływu. Naturalnie za zaistniałą sytuację ponosimy przed widzami pełną odpowiedzialność, czujemy się zobowiązani do jej naprawienia, a także podjęcia działań, by taki incydent nie miał już miejsca.
Każdy z widzów otrzyma możliwość wyboru dowolnego spotkania transmitowanego przez nas, podczas którego wykorzysta zakupiony przez siebie kod dostępu. Istnieje oczywiście również możliwość zwrotu całości kwoty na podany rachunek bankowy.
Całość zespołu realizacyjnego podjęła również wszelkie działania, by podobna sytuacja nie miała miejsca w przyszłości. Jeszcze w tym tygodniu zaprezentujemy także nowe rozwiązanie, które ma na celu odbudowanie nadszarpniętego w niedzielę zaufania.

„Przegląd Sportowy” poinformował, że po latach chorzowski Ruch spłacił 12 mln zł długu! Klub zapłacił byłemu prezesowi Polonii Warszawa Józefowi Wojciechowskiemu z poślizgiem za transfer Macieja Sadloka. Zarząd GKS-u Katowice podjął decyzję o przesunięciu Janusza Gancarczyka do drużyny rezerw. Powodem takiej decyzji jest niesportowe zachowanie piłkarza po zejściu z boiska podczas sobotniego meczu z Miedzą Legnica. Na 29-letniego pomocnika została także nałożona kara finansowa.

Źródło: własne / Przegląd Sportowy / Czarna Koszula / Gazeta Wyborcza / GKS Katowice / ETV