Pytają o naszych! Wygraj koszulkę Grzybowskiego!

My, źli, brzydcy i bezczelni odwołujemy alert prima aprillisowy i zapewniamy, że Emil Kot nadal asystuje Piotrowi Dziewickiemu w pierwszym zespole warszawskiej Polonii. Sztabowi życzymy powodzenia w sobotniej konfrontacji z Błękitnymi Raciąż.

Wojciech Antczak
Wojciech Antczak (fot. Daniel Es Foto)

Profil drużyny zamieścił wczoraj informację odnośnie zainteresowania dwóch I-ligowców naszymi zawodnikami. Pojawiło się zapytanie o Michała Strzałkowskiego ze strony Okocimskiego Brzesko oraz po Wojciecha Antczaka ze strony Kolejarza Stróże. Później „Czarna Koszula” poinformowała, że zainteresowanie istnieje, ale niekoniecznie ze strony wspomnianych klubów.

Dodano także, że szykuje się transfer last minute. Czyżby chodziło o wspomnianego przez nas kilka dni temu Piotra Stępniaka, którego do Polonii wysłała Wisła Płock?

„Gazeta Wyborcza” przeprowadza plebiscyt na sportowe wydarzenie marca. Wśród nominowanych są derby koszykarskie i mecz Polonii z KS Łomianki. Można głosować tutaj.

Pamiętacie rewelacyjną akcję zorganizowaną przez Czarną Koszulę przed meczem z Avią Świdnik, w której do wygrania była koszulka Piotra Dziewickiego? Tym razem za każdy dodatkowo zakupiony bilet na mecz z Błękitnymi Raciąż nabywacie szansę wylosowania nagrody w postaci koszulki retro Adama Grzybowskiego! Dodatkowe bilety prosimy zostawiać w kasach.

Kasy czynne:

 • środa 16-19
 • czwartek 16-19
 • piątek 16-19
 • sobota 11-19

Mateusz Romian, właściciel internetowej telewizji ETV wydał oświadczenie po meczu Polonii z Wkrą Żuromin:

Szanowni Państwo,
W imieniu ekipy, przygotowującej przez cały ubiegły tydzień przekaz z meczu Wkra Żuromin – Polonia Warszawa, pragnę przeprosić za brak zapowiedzianej na niedzielę transmisji na żywo. Brak możliwości wyprodukowania sygnału spowodowany był faktem, na który nie mieliśmy wpływu. Naturalnie za zaistniałą sytuację ponosimy przed widzami pełną odpowiedzialność, czujemy się zobowiązani do jej naprawienia, a także podjęcia działań, by taki incydent nie miał już miejsca.
Każdy z widzów otrzyma możliwość wyboru dowolnego spotkania transmitowanego przez nas, podczas którego wykorzysta zakupiony przez siebie kod dostępu. Istnieje oczywiście również możliwość zwrotu całości kwoty na podany rachunek bankowy.
Całość zespołu realizacyjnego podjęła również wszelkie działania, by podobna sytuacja nie miała miejsca w przyszłości. Jeszcze w tym tygodniu zaprezentujemy także nowe rozwiązanie, które ma na celu odbudowanie nadszarpniętego w niedzielę zaufania.

„Przegląd Sportowy” poinformował, że po latach chorzowski Ruch spłacił 12 mln zł długu! Klub zapłacił byłemu prezesowi Polonii Warszawa Józefowi Wojciechowskiemu z poślizgiem za transfer Macieja Sadloka. Zarząd GKS-u Katowice podjął decyzję o przesunięciu Janusza Gancarczyka do drużyny rezerw. Powodem takiej decyzji jest niesportowe zachowanie piłkarza po zejściu z boiska podczas sobotniego meczu z Miedzą Legnica. Na 29-letniego pomocnika została także nałożona kara finansowa.

Źródło: własne / Przegląd Sportowy / Czarna Koszula / Gazeta Wyborcza / GKS Katowice / ETV

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Pytają o naszych! Wygraj koszulkę Grzybowskiego!

 1. co do ETV….to sprawa jest dość prosta….oszukali kibiców po raz kolejny, po raz kolejny żerują i wyłudzają nasz czas i pieniądze pod szyldem „Polonia Warszawa”. Najgorsze jest to że nasz klub „tworzony przez kibiców”….ma to w dupie że kolejny raz nasi kibice zostali po prostu OSZUKANI. Nie przejmują się tym, nie przeszkadza im to…i dalej są partnerami tej ŻAŁOSNEJ I MĘTNEJ FIREMKI!

  Co do samego „wyjaśnienia” o ile ten śmieszny tekst można w ogóle nazwać wyjaśnieniami czegokolwiek. Nie wiadomo czemu w trakcie meczu nie było żadnej choć najmniejszej wzmianki z przeprosinami i wyjaśnieniami że transmisji nie będzie lub będzie opóźniona? tak ciężko było umieścić komunikat w niedzielę??? Po za tym…jak to jest…że firma ma awarię…nie może realizować swoich zobowiązań…ale nie przeszkadza im to że na ich głównej stronie cały czas widnieje wielki baner „Wkra-Polonia na żywo!” i nadal widnieje tam cena i numer sms….nadal oszukują ludzi mimo że mają świadomość że transmisja się nie odbywa???? Tak się ma zachowywać nasz klubowy partner??? W niedzielę ETV po raz kolejny zrobiła w chuja kibiców…około 300 logowań x 11zł…daje pewną sumę…ale suma to nie wszystko…wiadomo że tych 300 kibiców (a w zasadzie pewnie więcej bo niektórzy mogli spotkać się w większym gronie)…mieli zmarnowane prócz samej kasy , kilka godzin ze słonecznej niedzieli…a firma której rzetelność gwarantuje Polonia poprzez partnerstwo….zafundował im zamiast słonecznej niedzieli…patrzenie w czarny ekran…i odświeżanie go co 2min…licząc że może jednak zobaczą choć ochłap meczu za który zapłacili pomimo że to 5 liga nie wiele mniej niż za galę PPV.

  a teraz pytanie do tego klubowego partnera: za spier*olone niedzielne popołudnie też nas przeprosicie?????

  Żałosne jest to że klub pomimo takich czynników nadal z tym gów*em współpracuje. Widać że faktycznie jest to klub „tworzony przez kibiców” …”dla kibiców”…heh papier jest cierpliwy i zniesie wszystko….fakty są takie że łącznie kilka tysięcy razy bracia po szalu zostali nabici w butelkę przez tą niewiarygodną firemkę.

  Kod na następny mecz? oj….zbytek łaski….kolejnego słonecznego weekendu nie zmarnuję…takie „wyjaśnienie” i „przeprosiny”? też zbytek łaski….dziękuję i ch*j wam w d*pe firemko!

Dodaj komentarz