Nowym właścicielem spółki KSP Polonia Warszawa SSA został pan Robert Wąsowski. – Oznajmił że jego celem jest oddłużenie klubu i powrót do rozgrywek ligowych na poziomie przynajmniej Pierwszej Ligi – czytamy na profilu restauracji „Czarna Koszula”. 

Dimitrije Injac

Dimitrije Injac (fot. Lugher77 / dumastolicy.pl)

Pan Wąsowski po wykupieniu akcji „Czarnych Koszul” za złotówkę ma zamiar dzięki swojej firmie budowlanej ze Sulejówka.

Kolejny sparing PKS Radość rozegra już w najbliższą środę (24.07). Przeciwnikiem „PKS-iaków” będzie próbująca odrodzić się, po degradacji z T-Mobile Ekstraklasy – Polonia Warszawa. Mecz zostanie stadionie przy ul. Wielowiejskiej o godz. 18:00.

32-letni pomocnik Dimitrije Injac jest coraz bliższy powrotu na Bułgarską. Szeregi „Kolejorza” opuścił latem 2012 roku, gdy skończył mu się kontrakt z Lechem. Miniony sezon Serb spędził w Polonii Warszawa. Wczoraj trenował z zespołem prowadzonym przez Mariusza Rumaka.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie Krzysztof Kopciński wrócił do Znicza Pruszków, Mateusz Michalski trafił do Bytovii Bytów, a Wojciech Szymanek do Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Patryk Aleksandrowicz został dziś oficjalnie zawodnikiem Panegiálios GS. Damian Jaroń, który w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu był zawodnikiem Polonii Bytom, wyjechał do Szkocji szukać sobie nowego klubu. Były zawodnik „Czarnych Koszul” od poniedziałku trenuje z drugoligowym Hamilton Academical FC.

Źródło: własne / Lech Poznań / 90minut.pl / Czarna Koszula / PKS Radość Warszawa / Olimpijska 2