Dziewicki o meczu z Radością. Polonia będzie płacić na czas!

Nie mogę być zadowolony z drużyny. Nie realizowaliśmy założeń boiskowych. Wynikało to z tego, że zawodnicy w takim ustawieniu zagrali ze sobą po raz pierwszy i ostatni – powiedział „Gazecie Wyborczej” po porażce z PKS Radość trener Polonii Piotr Dziewicki.

Piotr Dziewicki
Piotr Dziewicki (fot. Kwikster / dumastolicy.pl)

Sparing z Radością miał jednak swoje pozytywy. Młodzież mogła przekonać się co będzie na nich czekać na IV-ligowych boiskach. Kolejne sparingi Polonia rozegra 31 lipca z Bugiem Wyszków i 3 sierpnia Victorią Sulejówek. Mecze odbędą się na boiskach rywali.

Również w „GW” powrócił temat finansów. – Z dyrektorem sportowym Pawłem Olczakiem będziemy nalegali, żeby pieniądze na płace były w budżecie zabezpieczone. Chcemy uniknąć sytuacji, w której po dwóch miesiącach piłkarze nie dostaną wypłat. Tak Polonia nie będzie już funkcjonowała – zapowiada Dziewicki, który na przełomie lipca i sierpnia chce mieć skompletowaną drużynę, która spróbuje awansować do trzeciej ligi.

Trener chce wyselekcjonować skład na przełomie lipca i sierpnia, choć nie wyklucza transferów tuż przed inauguracją ligi. – Może okazać się, że na konkretnego piłkarza nie będzie nas po prostu stać. Wszystko zależy też od tego, kto będzie mógł do nas przyjść z nieistniejącego już zespołu Młodej Ekstraklasy. Okienko transferowe jest otwarte do końca sierpnia – mówi Dziewicki.

Ivan Udarević i Konrad Wrzesiński zostali zawodnikami Motoru Lublin.

Źródło: własne / Gazeta Wyborcza / Dziennik Wschodni

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Dziewicki o meczu z Radością. Polonia będzie płacić na czas!

  1. Powtórzę raz jeszcze: Myślałem, że nasze „dzielne” łysorki (tak zaprawione w laniu pajacyków z Antify i starszych kibiców) będą miały pole do popisu i zapewnią ochronę kibicom Polonii. Jak się okazuje te alexie są najbardziej mocne w internecie.

Dodaj komentarz