Nowym piłkarzem Çaykur Rizespor Kulübü został Mariusz Pawełek. 32-letni golkiper podpisał z tureckim klubem dwuletni kontrakt. Dla byłego bramkarza „Czarnych Koszul” jest to powrót do Turcji. W 2011 roku przeniósł się z Wisły Kraków na półtora sezonu do Konyaspor Kulübü.

Mariusz Pawełek

Mariusz Pawełek (fot. Zbigniew Luchciński / ksppolonia.pl

We wtorek 2 lipca o godzinie 18:30 na trybunie głównej naszego stadionu odbędzie się walne zebranie Stowarzyszenia Klubu Polonia Warszawa. Na zebraniu przedstawiciele Stowarzyszenia przedstawią sytuację bieżącą. Chcą przedstawić też propozycję dalszych działań, można będzie też zabrać głos i przedstawić swoje pomysły.

Ruch Chorzów ciągle nie zapłacił Józefowi Wojciechowskiemu za Macieja Sadloka i Pavla Šultesa. Były właściciel Polonii jest coraz bardziej zdenerwowany na chorzowian. 3 lipca odbędzie się druga rozprawa. – Kwota transferu została podzielona na dwie części. Pierwszą Ruch powinien zapłacić w październiku, drugą w maju. A na razie niczego nie zapłacił – mówi „Przeglądowi Sportowemu” prawnik Wojciechowskiego Norbert Kotala. Wojciechowski zapowiada, że jeśli Ruch nie zapłaci mu, będzie musiał pogodzić się z bankructwem.

Z Arki Gdynia odszedł były napastnik Polonii Janusz SurdykowskiKrzysztof Chrobak z końcem czerwca pożegna się z Widzewem Łódź. 55-letni szkoleniowiec pracował do tej pory jako drugi trener łódzkiego klubu.

Nasz redakcyjny kolega Diesel jako reprezentant kibiców Polonii (wraz z kolegą Bartassem) uczcili pamięć bohaterów poznańskiego czerwca 1956. Poniżej zdjęcie dokumentujące ten fakt:

Źródło: własne / 90minut.pl / Arkowcy.pl / Widzew Łódź /Przegląd Sportowy