Zawodnicy z Bałkanów nie przekonali. Przyrowski zostanie…

Według naszych źródeł Piotr Stokowiec zrezygnował z usług Uroša Đericia i Igora Jugovicia. Obaj piłkarze z Bałkanów nie przyjechali do Polski wraz z zespołem „Czarnych Koszul”. Swoją szansę dostanie jeszcze Paweł Tarnowski, który zagrał w ostatnim sparingu Polonii podczas obozu w Turcji. Na razie nie wiadomo czy zespół będzie jeszcze wzmacniany w ostatniej chwili. Przy Konwiktorskiej pozostanie Sebastian Przyrowski. – Mogłem grać gdzie indziej, ale przeważył sentyment do „Czarnych Koszul” – powiedział Sebastian Przyrowski, który w rundzie wiosennej wciąż będzie reprezentował barwy Polonii Warszawa! – powiedział stronie oficjalnej golkiper.

Źródło: własne / ksppolonia.pl

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

9 thoughts on “Zawodnicy z Bałkanów nie przekonali. Przyrowski zostanie…

 1. Najgorsza wiadomośc tej zimy 😥 Mój Boże, a tak było blisko utrzymania! Sentyment mu przeważył, oblał testy w Krakowie, nikt go nie chciał i wraca z podkulonym ogonem dorabiając ideologię. Wie cwaniaczek że przy słabej obronie łatwiej mu będzie interesy robić.
  To już koniec.

 2. Pewni jesteście, że Seba jest taki fałszywy? Bo, coś mi się wydaje, że wylewacie na niego swoje frustracje.

  Jeśli macie jakieś twarde dowody, to walcie. Jeśli nie, to nie mieszajcie. Sprawa „buntowników” jest skomplikowana, wielowątkowa oraz wieloznaczna moralnie i materialnie. Wszystkich szczegółów zapewne nigdy nie poznamy, chyba, że któryś z piłkarzy, który przeżył całą erę JW i Króla (Piątek, Przyrowski) po zakończeniu kariery zdecyduje się na szczery wywiad-rzekę z jakimś dobrym dziennikarzem.

  Jakże łatwo jest dzisiaj za pomocą neta kogoś zglanować…

  @Derduch
  Litości, nikt w Polsce nie ma jakiejkolwiek potrzeby testować umiejętności Przyrowskiego, którego można było oglądać na polskich boiskach przez szmat czasu. To nie jest jutubowiec pospolity, typu Cortes. Albo ktoś go chce, albo nie chce. Oblanie testów, to dla mnie żaden argument. Bardziej prawdopodobne jest to, że Krakusy za mało płaciły.

 3. Yanek masz 100% racje a wy pierwszych 2 poczytajcie sobie wypowiedzi przyrosia a potem kłapcie dziobem. cytuje: „Polonia była jest i będzie reszta to pył i powietrze” wiecie kogo to słowa? 👿

Dodaj komentarz