Teodorczyk w Lechu od lipca! Sobiech o Wszołku…

Znamy już przyszłe losy Łukasza Teodorczyka. Tuż po wygaśnięciu umowy z „Czarnymi Koszulami” będzie oficjalnie piłkarzem Lecha Poznań. O sprawie pisze „Weszło!” 

Podpisaliśmy kontrakt, który będzie obowiązywał od 1 lipca – powiedział „Weszło!” menedżer zawodnika, Marcin Kubacki. Jutro przedstawiciele Polonii i Lecha mają się spotkać i porozmawiać na temat możliwości przeprowadzenia transferu zimą. Według portalu takie rozwiązanie jest bardzo prawdopodobne. Polonia jest zadłużona i pieniądze z transferu na pewno rozwiążą część problemów z długiem wobec zawodników.

„Weszło!” zdradziło także ważną kwestię w sprawie Pawła Wszołka. Niemcy są raczej pewni transferu młodego skrzydłowego. Wszołek ma związać się z Hannoverem 96 kontraktem ważnym 3,5 roku.

Z tego co mówi się tutaj, transfer jest przesądzony – powiedział portalowi Artur Sobiech. – Paweł dzwonił do mnie, radził się, ja go cały czas namawiałem i chyba już naprawdę namówiłem. Wygląda na to, że będzie drugi Polak w Hannoverze, co mnie bardzo cieszy. Paweł dostał kilka dni na załatwienie swoich spraw i w środę ma przylecieć. Jak będzie z jego graniem? Wracamy właśnie ze zgrupowania. Na tej pozycji na co dzień występuje Lars Stindl, ale jest kontuzjowany i nie wiadomo, jak długo będzie się leczył. Teraz trener przesunął Jana Schlaudraffa na prawo i wygląda na to, że w pierwszym meczu to on wyjdzie w podstawowym składzie, jest też Adrian Nikci. Paweł nie grał w sparingach, nie przepracował okresu… Po prostu – musi walczyć i przekonać trenera…

Źródło: własne / Weszło!

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz