Autor: Kwikster
Polki przegrały w półfinale z Turczynkami. Zagrają o brąz
Reprezentacja Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej uległa w półfinale mundialu Turczynkom 1:2. Polki zagrają w spotkaniu o 3 miejsce zmierzą się z Angielkami w najbliższy czwartek. Continue reading „Polki przegrały w półfinale z Turczynkami. Zagrają o brąz” →
Subiektywnie o Polonii #25: Bratkowski
25. odcinek Subiektywnie o Polonii a w nim szczera rozmowa z Marcinem Bratkowskim. O byciu dyrektorem w Polonii, o tym co udało się osiągnąć, z czego jest dumny a co zrobiłby inaczej. Zapraszamy. Continue reading „Subiektywnie o Polonii #25: Bratkowski” →
Diamenty za twarde dla Syrenek
Polonistki nie dały rady Diamentom Warszawa. Wczoraj „Syrenki” mimo prowadzenia 2:0 finalnie uległy w delegacji 2:6… Continue reading „Diamenty za twarde dla Syrenek” →
Polki przegrywają z USA. Gol Boćkowskiej
Reprezentacja Polski Kobiet Niesłyszących w Piłce Nożnej niestety uległa w konfrontacji ze Stanami Zjednoczonymi. Gola dla Polek zdobyła zawodniczka akademii MKS-u Polonia Warszawa, Agnieszka Boćkowska. W związku z porażką w półfinale mundialu Polki zagrają z Turczynkami. Continue reading „Polki przegrywają z USA. Gol Boćkowskiej” →
Bramki z meczu pucharowego ze Skrą Częstochowa
Na kanale youtubowym „Łączy nas piłka” pojawiły się skróty spotkań I rundy Pucharu Polski. Możemy też zaobserwować gole polonistów ze spotkania ze Skrą Częstochowa. Continue reading „Bramki z meczu pucharowego ze Skrą Częstochowa” →
Polki bezwzględne dla Japonek! Gole polonistek!
Polki nadal w dobrej formie na mistrzostwach świata w piłce nożnej niesłyszących rozgrywanych w Malezji. Tym razem okazały się zbyt silne dla Japonek. W spotkaniu z Azjatkami zdobyły osiem goli. Wśród strzelców znajdziemy polonistki – Paulinę Suchorowską i Martę Kaczmarczyk (dwa gole). Continue reading „Polki bezwzględne dla Japonek! Gole polonistek!” →
Okhronchuk po meczu Polonia – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Na koniec dzisiejszej paczki materiałów po meczu Polonia Warszawa – Podbeskidzie Bielsko-Biała mamy dla Was rozmowę z Vladyslavem Okhronchukiem. Nasz wywiad znajdziecie w rozwinięciu niusa. Continue reading „Okhronchuk po meczu Polonia – Podbeskidzie Bielsko-Biała” →
Jodłowiec po meczu Polonia – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Po dzisiejszym spotkaniu udało się zamienić kilka zdań z Tomaszem Jodłowcem, byłym piłkarzem Polonii, który końcówkę kariery związał z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Materiał znajdziecie w rozwinięciu niusa. Continue reading „Jodłowiec po meczu Polonia – Podbeskidzie Bielsko-Biała” →
Mokry po meczu Polonia – Podbeskidzie Bielsko Biała
Jako drugi, w związku z modyfikacją konferencji prasowej, do zaprezentowania został trener Podbeskidzia Bielsko-Biała, Grzegorz Mokry. Materiał z trenerem gości w rozwinięciu niusa. Continue reading „Mokry po meczu Polonia – Podbeskidzie Bielsko Biała” →
Smalec po meczu Polonia – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Po pierwszej domowej wiktorii Polonii możemy podzielić się materiałami. Na pierwszy rzut idzie wypowiedź trenera „Czarnych Koszul” Rafała Smalca. Video znajdziecie w rozwinieciu niusa. Continue reading „Smalec po meczu Polonia – Podbeskidzie Bielsko-Biała” →
Polonia wybierze się na Reymonta w 1/16 finału PP
Dzisiaj w siedzibie PZPN wylosowano pary 1/16 finału Pucharu Polski. Mecze tej fazy rozgrywek odbędą się w dniach 31 października 2023 r. – 2 listopada 2023 r. „Czarne Koszule” wybiorą się do Krakowa, gdzie zagrają z Wisłą. Oznacza to, że pojawi się szansa na szybszy rewanż za porażkę w lidze (2:3). Continue reading „Polonia wybierze się na Reymonta w 1/16 finału PP” →
Fundacja Nasza Warszawa o wsparciu dla Piekarzewskiego
Na stronie Fundacji Nasza Warszawa i Polonii 'Ole pojawił się artykuł dotyczący honorowego prezesa „Czarnych Koszul” Jerzego Piekarzewskiego. W treści możemy przeczytać o aktualnym stanie „Pekina”. Continue reading „Fundacja Nasza Warszawa o wsparciu dla Piekarzewskiego” →
Poloniści | Wielka Polonia Warszawa Online | Konwiktorska 6 | KSP | Warszawska Ferajna | Polonia 1911

1 kolejka
1/2 finału baraży

