Rolak dołączy do sztabu Stokowca?

Według Stolicy Sportu, do I-ligowej Polonii może trafić Dariusz Rolak, który pracował 10 lat w akademii Legii, odnosząc sporo sukcesów z juniorami.

Opuścił stołeczny klub po sezonie 2023/24. Potem prowadził drugoligową Skrę Częstochowa, a miniony sezon spędził w Grodzisku Mazowieckim, gdzie pracował z Piotrem Stokowcem w Pogoni. Niewykluczone, że teraz dojdzie do ponownej współpracy wspomnianej dwójki.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz