Członek jednej ze zwycięskich drużyn w zeszłym sezonie jest łączony z Polonią. Z ustaleń Tomasza Włodarczyka wynika, że „Czarne Koszule” interesują się Michałem Pazdanem, byłym obrońcą Wieczystej Kraków.

38-letni Pazdan jest aktualnie wolnym zawodnikiem. Były reprezentant Polski zagrał w zeszłym sezonie dla krakowskiego klubu 30 meczów (zdobył jedną bramkę).
Michał Pazdan łączony z nowym klubem ⚡https://t.co/YSI6LLyyZg
— Transfery.info (@Transferyinfo) June 24, 2026

1 kolejka
1/2 finału baraży


Jakby udało się sprowadzić Pazdana i Budnickiego, pokusiłbym się o stwierdzenie najlepszej obrony w lidze na papierze w takim wypadku. Trzymam kciuki.
A ja jestem przeciw takiemu transferowi
Ja jestem za a nawet przeciw.