Według Stolicy Sportu, do I-ligowej Polonii może trafić Dariusz Rolak, który pracował 10 lat w akademii Legii, odnosząc sporo sukcesów z juniorami.
Opuścił stołeczny klub po sezonie 2023/24. Potem prowadził drugoligową Skrę Częstochowa, a miniony sezon spędził w Grodzisku Mazowieckim, gdzie pracował z Piotrem Stokowcem w Pogoni. Niewykluczone, że teraz dojdzie do ponownej współpracy wspomnianej dwójki.

1 kolejka
1/2 finału baraży

