Aktualności

Posted in Niusy

Materiał Canal+ o Olisadebe

Na kanale YT stacji Canal+ pojawił się kilkunastominutowy materiał poświęcony Emmanuelowi Olisadebe, zatytułowany „Jak Emmanuel Olisadebe podbił serca Polaków? Ekstraklasowe historie”. Link do filmu w rozwinięciu. Continue reading „Materiał Canal+ o Olisadebe”

Posted in Niusy

Grudniewski w jedenastce tygodnia

Najskuteczniejszy obrońca „Czarnych Koszul”, Michał Grudniewski trafił do jedenastki 33. kolejki I ligi „Tygodnika Piłka Nożna”. Continue reading „Grudniewski w jedenastce tygodnia”

Posted in skróty

Skróty spotkań 33 kolejki Fortuna I ligi

Na kanale „Łączy nas piłka” miała miejsce premiera magazynu skrótów spotkań, rozegranych w ramach 33 kolejki Fortuna I ligi – w tym niedzielnego starcia „Czarnych Koszul” z Odrą Opole. Video znajdziecie w rozwinięciu newsa. Continue reading „Skróty spotkań 33 kolejki Fortuna I ligi”

Posted in Niusy

PZPN ogłosił ramowy terminarz Fortuna I ligi i Fortuna Pucharu Polski sezonu 2024/25

Już w niedzielę przekonamy się, czy podopiecznym Rafała Smalca (osobiście w Rzeszowie lub „korespondencyjnie” w Płocku) uda się uratować pierwszoligowy byt. Tymczasem Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił ramowy terminarz rozgrywek I ligi na sezon 2024/25. W przypadku pozostania na zapleczu Ekstraklasy, Polonia rozpocznie zmagania ligowe w dniu 20 lub 21 lipca 2024 r. Continue reading „PZPN ogłosił ramowy terminarz Fortuna I ligi i Fortuna Pucharu Polski sezonu 2024/25”

Posted in Niusy

Fidziukiewicz: Mam nadzieję, że Polonia utrzyma się w I lidze, bo dobrze życzę klubowi

Gościem wczorajszego live’a na kanale Ligowiec był były napastnik „Czarnych Koszul”, reprezentujący aktualnie barwy Wieczystej Kraków Michał Fidziukiewicz. Oprócz tematu przewodniego, dotyczącego wywalczonego w ostatnią sobotę przez krakowian historycznego awansu do II Ligi, nie zabrakło nawiązania do występów w Polonii i aktualnej sytuacji zespołu w Fortuna I lidze… Video w rozwinięciu newsa. Continue reading „Fidziukiewicz: Mam nadzieję, że Polonia utrzyma się w I lidze, bo dobrze życzę klubowi”

Posted in juniorzy

Podsumowanie kolejki w CLJ (19.05-20.05)

Nie był to za bardzo udany weekend dla zespołów MKS-u. Drużyna u-19 przegrała na wyjeździe z Górnikiem, a u-17 okazało się gorsze w derbach. Formę utrzymał tylko zespół u-15, który wygrał kolejne spotkanie z rzędu. Continue reading „Podsumowanie kolejki w CLJ (19.05-20.05)”

Posted in Kącik statystyka

Po 33. kolejce szanse na utrzymanie Polonii bardzo duże

Polonia mogła w 33 kolejce zapewnić sobie utrzymanie, dzięki temu, że w piątek przegrała Resovia. Nasz zespół nie wykorzystał tej szansy, ale punkt zdobyty z Odrą i tak stawia „Czarne Koszule” w bardzo dobrej sytuacji. Continue reading „Po 33. kolejce szanse na utrzymanie Polonii bardzo duże”

Posted in Galeria

Galeria zdjęć z meczu Polonia – Odra Opole

Zapraszamy Was do obejrzenia fotogalerii zdjęć z niedzielnego meczu I ligi: Polonia Warszawa – Odra Opole. Autorem zdjęć jest Robe6. Continue reading „Galeria zdjęć z meczu Polonia – Odra Opole”

Posted in Niusy

Wełna awansował z Kotwicą Kołobrzeg do I ligi

Kotwica Kołobrzeg wygrała z Hutnikiem Kraków (2:0) w spotkaniu 33. kolejki II ligi i przed ostatnią kolejką sezonu zapewniła sobie awans do I ligi. Continue reading „Wełna awansował z Kotwicą Kołobrzeg do I ligi”

Posted in Galeria

Galeria zdjęć z meczu MKS Polonia Warszawa – PKS Radość Warszawa

Zapraszamy Was do obejrzenia galerii zdjęć z meczu „okręgówki”: MKS Polonia Warszawa – PKS Radość Warszawa. Autorem zdjęć jest Zbyszek Luchciński. Continue reading „Galeria zdjęć z meczu MKS Polonia Warszawa – PKS Radość Warszawa”

Posted in MKS

Kolejna porażka MKS-u w lidze okręgowej

Niestety nie układa się dobrze dla polonistów runda wiosenna w lidze okręgowej. Zespół MKS-u przegrał kolejne spotkanie. Tym razem od „Czarnych Koszul” lepszy okazał się PKS Radość, który przed tą kolejką zajmował 14 miejsce. Polonia w konsekwencji spadła na 10 miejsce. Continue reading „Kolejna porażka MKS-u w lidze okręgowej”

Posted in rezerwy

Kanonada i zdecydowane zwycięstwo rezerw z Wkrą Bieżuń

W finałowym spotkaniu 25 kolejki Decathlon V ligi rezerwy warszawskiej Polonii rozgromiły na wyjeździe Wkrę Bieżuń 7:0. Bezapelacyjnym bohaterem dzisiejszej konfrontacji był powracający do formy z rundy jesiennej Krystian Tymendorf,  notując 5 trafień i asystę przy bramce Nikity Vorobiova, który z kolei zaliczył dublet. Okazałe zwycięstwo dało podopiecznym Damiana Falkowskiego awans z 6 na 5 lokatę w tabeli. Szczegóły w rozwinięciu newsa. Continue reading „Kanonada i zdecydowane zwycięstwo rezerw z Wkrą Bieżuń”