Aktualności

Posted in Kibice

K6 on tour: Sosnowiec

Grupa „Ultras Enigma” wystartowała z zapisami na wyjazd na mecz Zagłębie Sosnowiec – Polonia Warszawa (8 października 2023 r.). Chętni? Szczegóły znajdziecie w rozwinięciu niusa. Continue reading „K6 on tour: Sosnowiec”

Posted in Niusy

Wczesnym popołudniem zagramy z Lechią Gdańsk

Został ujawniony termin meczu 12. kolejki I ligi: Polonia – Lechia Gdańsk. Spotkanie zaplanowano na niedzielę, 22 października 2023 r. o g. 12:40. Continue reading „Wczesnym popołudniem zagramy z Lechią Gdańsk”

Posted in Niusy

Skra Częstochowa uważa, że agresorem był trener Smalec

Po wczorajszej krytyce, która pojawiła się w pomeczowej wypowiedzi trenera Rafała Smalca doczekaliśmy odpowiedzi ze strony Skry Częstochowa. Continue reading „Skra Częstochowa uważa, że agresorem był trener Smalec”

Posted in Subiektywnie o Polonii

Subiektywnie o Polonii #24

W 24. odcinku podcastu gośćmi byli Łukasz Tusiński i Mariusz Czaja. Panowie opowiedzieli o postępach z budową nowego stadionu i kompleksu sportowego na Polonii. Zapraszamy do odsłuchania rozmowy. Continue reading „Subiektywnie o Polonii #24”

Posted in rezerwy

Pucharowy mecz rezerw we czwartek

Po wczorajszej zwycięskiej batalii pierwszego zespołu można trzymać kciuki za rezerwistów. Polonia II zagra w delegacji z rezerwami Sokoła Serock 28 września 2023 r. o g. 19:30 (boisko w Jadwisinie). Continue reading „Pucharowy mecz rezerw we czwartek”

Posted in Niusy

Smalec po meczu PP: Skra Częstochowa – Polonia

Oficjalna po wczorajszym meczu I rundy Pucharu Polski pomiędzy Skrą Częstochowa a Polonią Warszawa wrzuciła wypowiedź trenera „Czarnych Koszul” Rafała Smalca, który poza standardowym podsumowaniem opowiedział o wydarzeniach związanych z usunięciem go z boiska. Continue reading „Smalec po meczu PP: Skra Częstochowa – Polonia”

Posted in Niusy

Pieczara w „Meczykach” komentuje wyniki Polonii w 1 lidze. Sztab szkoleniowy z 3-letnim kontraktem?

Jednym z gości Samuela Szczygielskiego we wczorajszej audycji na kanale portalu Meczyki.pl poświęconej stricte rozgrywkom Fortuna 1 Ligi, był niedawany napastnik warszawskiej Polonii Krystian Pieczara, w której m.in. skomentował dotychczasowe wyniki Polonii na zapleczu Ekstraklasy oraz (dość surowo) ocenił pracę sztabu szkoleniowego, na czele z trenerem Rafałem Smalcem. Continue reading „Pieczara w „Meczykach” komentuje wyniki Polonii w 1 lidze. Sztab szkoleniowy z 3-letnim kontraktem?”

Posted in Mecze

Polonia z awansem po dogrywce

Tak jak można było się spodziewać, mecz ze Skrą Częstochowa w I fazie Pucharu Polski nie był dla Polonii łatwy. Nasz zespół co prawda dwa razy prowadził w regulaminowym czasie gry, ale rywale dwa razy wyrównali. Przechylić szale zwycięstwa naszym graczom udało się dopiero w dogrywce. Polonia wygrała 3:2 i awansowała do 1/16 Pucharu Polski. Continue reading „Polonia z awansem po dogrywce”

Posted in skróty

Skróty spotkań 9 kolejki Fortuna 1 ligi

Na kanale „Łączy nas piłka” miała miejsce premiera magazynu skrótów spotkań, jakie w ramach 9 kolejki rozegrały zespoły Fortuna I ligi, w tym sobotniego starcia „Czarnych Koszul” z Resovią Rzeszów. Video znajdziecie w rozwinięciu newsa. Continue reading „Skróty spotkań 9 kolejki Fortuna 1 ligi”

Posted in Galeria

Galeria zdjęć z CLJ U-19: MKS Polonia Warszawa – Arka Gdynia

Zapraszamy na galerię zdjęć z meczu CLJ U-19: MKS Polonia Warszawa – Arka Gdynia. Autorem zdjęć jest Zbyszek Luchciński. Continue reading „Galeria zdjęć z CLJ U-19: MKS Polonia Warszawa – Arka Gdynia”

Posted in Opisy rywala

Zapowiedź: Skra Częstochowa – Polonia Warszawa

Przed Polonią intensywny tydzień. Już we wtorek kolejne spotkanie naszej drużyny. „Czarne Koszule” na wyjeździe zagrają ze Skrą Częstochowa w ramach I rundy Pucharu Polski. Rywal zajmuje 6 miejsce w II lidze. Continue reading „Zapowiedź: Skra Częstochowa – Polonia Warszawa”

Posted in Galeria

Galeria zdjęć Bug Wyszków – MKS Polonia Warszawa

Zapraszamy Was na galerię zdjęć z meczu „okręgówki”: Bug Wyszków – MKS Polonia Warszawa. Autorem zdjęć jest Zbyszek Luchciński. Continue reading „Galeria zdjęć Bug Wyszków – MKS Polonia Warszawa”