Transfer Cissé na ostatniej prostej. Powrót Vasina?

Po informacjach związanych z przetasowaniami w sztabie szkoleniowym, mamy dla Was kolejne wieści transferowe… Z tego co udało nam się ustalić we wczorajszych zajęciach z drużyną (opartych głównie na testach motorycznych) uczestniczyli m.in. niedawny stoper Górnika Łęczna Souleymane Cissé oraz Nikita Vasin, który ostatni rok spędził na wypożyczeniu w trzecioligowej Unii Skierniewice. 

Vasin

Wiele zatem wskazuje na to, że pozyskanie przez Polonię 25-letniego Senegalczyka (którego sylwetkę szerzej opisywaliśmy tutaj) jest jedynie kwestią czasu.

Ciekawie przedstawia się również perspektywa dalszej przyszłości przywoływanego Nikity Vasina, który powraca ze Skierniewic z bardzo przyzwoitymi statystykami (34 spotkania w lidze – 7 bramek – 3 asysty + wywalczony Wojewódzki Puchar Polski).

Mimo sygnalizowanego przez nas zainteresowania ze strony ekstraklasowych Jagiellonii Białystok, Radomiaka Radom i Cracovii Kraków z drużyną trenuje też Bartosz Biedrzycki.

Author: Tomas86

Nie lubię lania wody. Moja maksyma to: "krótko, zwięźle i na temat" :-)

3 thoughts on “Transfer Cissé na ostatniej prostej. Powrót Vasina?

  1. Nie podniecajmy się zbytnio. Pamiętajmy kto nas trenuje. Dla mnie sukcesem będzie utrzymanie i nic więcej sobie nie obiecuję. Chciałbym, żeby to był sezon, w którym mocno odpali Koton, rozwinie się Biedrona i więcej osób zacznie przychodzić na mecze. 10-12 miejsce biorę w ciemno. Ale z chęcią się mile rozczaruję.

    1. Dokładnie.
      Póki trenerem jest Smalec celem jest SPOKOJNE utrzymanie, a nie jakieś baraże czy bezpośrednie…

Dodaj komentarz