Zjawiński zawodnikiem Polonii!

Po transferach Marcela Predenkiewicza i Ejrona Hoxhallariego kolejne letnie wzmocnienie „Czarnych Koszul” stało się faktem. Zgodnie z naszymi zeszłotygodniowymi doniesieniami będzie nim napastnik Lechii Gdańsk Łukasz Zjawiński, którego sylwetkę szerzej opisaliśmy (tutaj). Klub potwierdził podpisanie z wychowankiem Iskry Pszczyna kontraktu obowiązującego do końca czerwca 2026 roku.

Łukasz Zjawiński

Łukaszowi życzymy na K6 wielu sukcesów i zdobytych bramek, a poniżej przypominamy wywiad, jakiego nowy nabytek Polonii udzielił nam po konfrontacji z Lechią Gdańsk z rundy jesiennej poprzedniego sezonu, przegranej przez podopiecznych Rafała Smalca 0:1.

 

Author: Tomas86

Nie lubię lania wody. Moja maksyma to: "krótko, zwięźle i na temat" :-)

3 thoughts on “Zjawiński zawodnikiem Polonii!

 1. Liczby takie sobie, ale ma 23 lata , jeszcze może odpali.
  Czy to juz koniec wzmocnień ? Jeszcze potrzebny jeden napastnik – Kobusiński to skrzydłowy.
  Tak czy inaczej – grał na poziomie 1szligowym w mocnej drużynie.
  Dlaczego nie bierzemy tego napastnika z KKS Kalisz ?

  1. Podbijam pytanie bezustannie. O wiele bardziej wolałbym Sobola.
   Ja mam ambiwalentny stosunek do tego transferu. Biorąc pod uwagę, jego ostatnie liczby, to wygląda trochę na to, że Piekarski wcisnął nam szrot.
   Może chłopak potrzebuje odblokowania, tylko ja wątpię, czy Smalec się do tego nadaje (o mi się w ogóle nie kojarzy z takimi umiejętnościami). W każdym razie jest młody, nie załapał się na pociąg do ekstraklasy, więc mam nadzieję, że będzie chciał coś udowodnić Lechii, Legii, w której się nie przebił i sobie. Nie obiecuję sobie za wiele, ale chciałbym się miło rozczarować dlaczego życzę powodzenia.

Dodaj komentarz