Zjawiński na celowniku Polonii?

W sieci pojawiło się kolejne nazwisko kojarzone z Polonią. Chodzi o napastnika tegorocznego mistrza I ligi, Lechii Gdańsk Łukasza Zjawińskiego.

Łukasz Zjawiński i Michał Grudniewski

Wychowanek Iskry Pszczyna w tym sezonie w 31 spotkaniach ligowych zdobył 5 goli (2 gole z rzutów karnych). Były gracz Legii zagrał też też w Pucharze Polski. Polonii nie strzelił.

W przeszłości grał w Ekstraklasie (Stal Mielec, Lechia, Widzew Łódź), ale jego bilans nie powala (47/1).

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

6 thoughts on “Zjawiński na celowniku Polonii?

 1. Jak napisano w skopiowanej wiadomości – Zjawiński zwiększyłby rywalizację w ataku.
  Jeśli ma rywalizować w ataku to ja dziękuję, bo póki co nie mamy tam dobrych graczy. Wszyscy oczekujemy piłkarza, który będzie strzelał gole, a nie tylko do rywalizacji.
  Po drugie w Lechii Gdańsk był głównie rezerwowym grając praktycznie ogony.
  Są też plusy – jest jeszcze młody, Lechia to dla niego za wysokie progi, ale dla nas może będzie w sam raz.
  Zresztą – wyszukanie zawodników to działka dyrektora Kosiorowskiego. Byłem przekonany, że ma on w kajecie gotowych chętnych do grania u nas. A tu pojawia się wrzutka o Albańczyku, o odrzucue z Lechii.
  Nadal mam nadzieję, że pozbywając się ósemki graczy mamy na ich miejsce nowych lepszych zawodników.
  Mam nadzieję ….

  PS – co z Łąckim ? A co z Tymendorfem ?

  1. Trochę to zabawnie brzmi, że miał by wzmocnić rywalizację w ataku, w momencie gdy nie mamy na ten moment żadnego napastnika.

  2. Na razie jeszcze nie było informacji o odejściu Kobusa. Tylko wtedy obawiam się, że jeśli Łącki zdecydował by się u nas grać, mógłby skończyc jak Junior…

Dodaj komentarz