Bąkowski przeniesie się do Rzeszowa?

Według informacji z portalu X.com wypożyczony z Lecha Poznań Krzysztof Bąkowski latem przeniesie się do Stali Rzeszów. 

Krzysztof Bąkowski

Golkiper wiosna w barwach Polonii rozegrał 3 mecze. Trykot Stali założy po raz wtóry. Poprzednio grał dla niej w rundzie wiosennej sezonu 2022/23.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

14 thoughts on “Bąkowski przeniesie się do Rzeszowa?

 1. Nietrafiony pomysł dyrektora Kosiorowskiego.
  Niech ten Bąkowski idzie gdzie chce. Daleko od nas.
  A my czekamy na realne wzmocnienia kadry spod ręki pana Kosiorowskiego.

  Wrócę na chwilę do króla strzelców U-19 Łąckiego z MKS.
  Czy dyrektor Kosiorowski działa na rzecz przejęcia tego chłopaka ?
  Opierając się na informacji z samej góry MKS-U – jest do wzięcia za

  1. Olo , naprawdę i my nie robimy ?
   Naprawdę, jak Nitot doszedł do tych milionów ?
   Czekaniem ?

  2. „Nietrafiony pomysł dyrektora Kosiorowskiego.”

   Ja bym tego nie rozpatrywał w takich kategoriach.
   Kontuzjował się Kuchta i nie mogliśmy zostać tylko z Lemanem i Sandachem, bo w razie jakby Leman złapał uraz to walczyli byśmy o życie z Sandachem w bramce, który wyżej niż 3 liga nie grał.
   Także moim zdaniem zabezpieczenie bramki było konieczne i pomysł by wypożyczyć z Lecha Bąkowskiego na 1 rundę był ok.
   Tylko nie rozumiem czemu nie zaczęliśmy rundy z Lemanem w bramce. Leman miał w tej drużynie swój dorobek, był jakoś tam zgrany z obrońcami, wiadomo było, że pewien poziom trzyma a wyleciał nie tylko ze składu ale wręcz na trybuny.
   I za to Kosior nie odpowiada, to trener decyduje kto gra a kto nie.

 2. @Utnapisztim – muszę pozostać przy swoim zdaniu.
  Założenia transferu Bąkowskiego były z punktu widzenia ostrożnościowego całkowicie słuszne.
  Jednak nie ten bramkarz winien być zatrudniony. W tym aspekcie jego transfer był nietrafiony.
  Dobrze, że Leman nie zawalił sezonu.

  1. Myślę, że po prostu braliśmy kogo mogliśmy z zawodników którzy mogli przyjść w przerwie zimowej na wypożyczenie na 1 rundę.
   I prawdopodobnie biorąc pod uwagę powyższe kryteria wielkiego wyboru nie było.
   Pozycja bramkarza była zabezpieczona i na tym rola dyrektora sportowego się kończy, natomiast nikt nie kazał Smalcowi brać Bąkowskiego do pierwszego składu a Lemana zesłać na trybuny.
   Ja tego nie kumam, bo Smalec wcześniej jak były transfery to raczej wprowadzał zawodników stopniowo do składu. W sezonie 2 ligowym zaczynaliśmy składem z 3 ligi a nowi zawodnicy musieli sobie miejsce wywalczyć. I uważam, że to była dobra praktyka.
   A teraz na początku tej rundy raz, że wyglądaliśmy jak by to był środek okresu przygotowawczego: drużyna bez kondycji i jakby nie wiedzieli co mają grać, i jeszcze na newralgicznej pozycji, gdzie Leman jednak w tej drużynie trochę pograł, miał swój dorobek itd.

 3. Jak to u nas bywalo i dalej bywa o czym jusz tyle razy pisalem zadzialaly stare tryki czyli tefon to najlatwiesza zecz i nie tszeba bezyny palic/ekologicznie itp.. zeby kogos ogladac na zachodzie ten dyrector byl by jusz bez pracy a co do dlaczego nowy nabytek odrazu wskoczyl do skladu to jusz dzilka trenera bramkarzy i glownego trenera ..a co do stadionu i bazy to sie dziwie ze klub nie nakreca tematu tylko czeka …nie rozumiem tego to powinno isc w eter ze stadionu brak przez tyle lat…i ze miasto sie wogle nie interesuje zeby wyznaczyc jakies stale miejsce na baze dla tak zasluzonego klubu…..wyglada na to ze jak ktos mi kiedys odpowiedzial ze z kim chcesz walczyc z tymi co rzadza i wogle to pszeciesz to dopiero pierwsza liga i trybuny nie pelne a jaka frekfencje miala legia przed powstaniem nowego stadionu i wiekszisc klubow w Polsce i oni mieli lazienki na tych starych stadionach…ja wogle nierozumiem czego tu sie bac…oni sa jak dupa od s…nia w tym miescie zeby takie sprawy ogarniac tylko tszeba to pchac.

  1. Kamyk, ta ekipa przez prawie dekadę nie zauważyła, że mają mafię w ratuszu i że rocznie po 300 nieruchomości jest oddawane często różnym cwaniakom z wkładką mięsną w postaci żywych ludzi.
   A gdy pani profesor prawa, która jest za to politycznie odpowiedzialna dostała miejsce na liście do europarlamentu żeby się jeszcze mogła nachapać to prawie nikt nie protestuje.
   Jeżeli takie rzeczy przechodzą bez echa to kto ci się zainteresuje tematem jakiegoś stadionu jakiejś Polonii.
   Taka smutna prawda.

 4. Gdzie nowy stadion?!!! Zajmujecie się mieszaniem w małym garnuszku do którego wkład dał GN i powiedział: jak załatwicie kocioł to dam wam składniki żeby go zapełnić. Zastanówmy się czy dalej chcemy mieszać w tym samym garnuszku czekając na cud.

  1. Trochę nie rozumiem.
   Ale a propos mieszania to ja już dawno się pogubiłem w sprawie rozbudowy stadionu.
   Bo to miało być robione na zasadach ppp.
   Greg złożył ofertę, tylko nie wiem czy to była oferta medialna czy za tym poszły jakieś dokumenty, czy to jest jakoś zaklepane, dogadane?
   Koledzy też pisali, że miasto mąci i kombinuje. Modernizacja została podzielona na etapy i opierając się na tym co tu było w komentarzach ratusz chce w pierwszej kolejności zrobić parking, i budynek centrum wsparcia sportu, czyli chcą się tu uwłaszczyć. Bo to centrum wsparcia sportu to ma być przestrzeń komercyjna na wynajem a nie budynek dla sekcji naszego klubu.
   Resztę inwestycji ma sfinansować partner prywatny.
   Czy ja to dobrze rozumiem czy coś tu pokręciłem.
   Czy rzeczywiście jest inwestor, czy tym inwestorem jest Greg czy może ktoś inny, w ogóle jak to ma się odbywać?
   Bo moja obawa jest taka, że miasto zrobi tu inwestycje, które im się opłacają, uwłaszczą się tu i będą brać kasę za wynajem przestrzeni w tym centrum wsparcia sportu, a jeśli chodzi o resztę czyli to na czym nam wszystkim zależy to albo się wykpią, będą przesuwać w nieskończoność i co wybory będą ponawiać obietnice, albo znowu zrobią jakąś prowizorkę.
   Czy ktoś jest w stanie ten temat omówić, zreferować, rozwiać wątpliwości, skorygować nieprawdziwe informacje etc.?

 5. Pozostając przy obsadzie bramki to z pewnością należy zadbać o to, żeby duet Kuchta-Lemanowicz został z nami na dłużej. Śmiem zaryzykować stwierdzenie, że dawno nie mieliśmy tak dobrych graczy na tej pozycji.

  1. Tak, zgadzam się.
   Choć Lemanowi trochę napluto w twarz odsuwając go od składu i zsyłając na trybuny na początku sezonu.

Dodaj komentarz