Smalec w RDC o okresie przygotowawczym, obozie w Belek i transferach

Gościem dzisiejszej audycji „Magazyn Sportowy” w Radiu dla Ciebie, był trener warszawskiej Polonii Rafał Smalec. Oprócz podsumowania zakończonego przedwczoraj zgrupowania w tureckim Belek, czy zmierzającego do końca okresu przygotowawczego, szkoleniowiec „Czarnych Koszul” wypowiadał się również m.in. na temat transferów i trudnościach w ich realizacji … Video w rozwinięciu newsa.

Rafał Smalec

Author: Tomas86

Nie lubię lania wody. Moja maksyma to: "krótko, zwięźle i na temat" :-)

2 thoughts on “Smalec w RDC o okresie przygotowawczym, obozie w Belek i transferach

  1. Trenerze przygotowania ze szczegolnym naciskiem na skupieniu sie na defensywie to dobry kierunek tylko w tym sparingu tracimy 3 bramki …. cienko to wyglada skoro diagnoza byla prawidlowa …czyli wykonawcow brak?licze ze przed startem ligi da rade podpisac pozadnego wzmaciajacego obrone grajka .. dalej nie rozumiem tego ruchu z Bramkarzem no ale skoro to nastepuje to licze ze sztab wie co robi i zycze zeby tych bramek traconych bylo jak najmniej no i puktow zycze szczegolnie w domowych meczach zeby kibice zaczeli liczniej odwiedzac stadion.

  2. Trener zupełnie inaczej wypowiada się dla niePolonijnych mediów. Jest otwarty, wyluzowany, nie waży każdego słowa. Na przykład tu mówi bezpośrednio, że szukamy obrońcy, a dla DumyStolicy czy SubiektywnieoPolonii odpowiadał zagadkami.

Dodaj komentarz