Rezerwiści lepsi od Mszczonowianki w rzutach karnych i z awansem do 1/4 OPP!

Sporo emocji i zwrotów akcji dostarczyło wczorajsze spotkanie rezerw warszawskiej Polonii z czwartoligową Mszczonowianką Mszczonów. Mimo, że na trzy minuty przed zakończeniem regulaminowego czasu gry  podopieczni Damiana Falkowskiego przegrywali 1:2, to dzięki bardzo ambitnej postawie zdołali doprowadzić do remisu. W regulaminie rozgrywek Okręgowego Pucharu Polski nie przewidziano dogrywek, zatem kwestie awansu rozstrzygnął konkurs jedenastek, z którego zwycięsko wyszły rezerwy „Czarnych Koszul” i awans do 1/4 finału stał się faktem.

Rywalem Polonii II w kolejnej rundzie będą występujące w warszawskiej „okręgówce” rezerwy Znicza Pruszków, które dość niespodziewanie wyeliminowały z rozgrywek czwartoligową Ząbkovię Ząbki, zwyciężając ząbkowian 2:1. Spotkanie zaplanowano na przyszłą środę 11 października w Pruszkowie.

W ekipie gości całą pierwszą połowę rozegrał były zawodnik „Czarnych Koszul” Piotr Petasz.

04.10.2023 r., Warszawa
Polonia II – Mszczonowianka Mszczonów 2:2 (0:0) k. 5:4
bramki: Krystian Tymendorf 48 (k), Sebastian Trzepałko 88

Polonia II: Oskar Wiśniewski – Jakub Kondeja Ż, Sebastian Trzepałko Ż, Jakub Olesiński – Szymon Dąbrowski (85. Piotr Ziembicki), Kacper Jarosz (85. Jan Parafianowicz), Adrian Rowicki, Emre Çelik, Mateusz Kaim – Krystian Tymendorf, Piotr Śledziewski (70. Olaf Bartkiewicz)

Rzuty karne: 1:1 Tymendorf, 2-2 Parafianowicz, 3-3 Kaim, 4:4 Rowicki, 5:4 Çelik

Author: Tomas86

Nie lubię lania wody. Moja maksyma to: "krótko, zwięźle i na temat" :-)

1 thought on “Rezerwiści lepsi od Mszczonowianki w rzutach karnych i z awansem do 1/4 OPP!