Konferencja prasowa po meczu Polonia – Znicz Pruszków

Zapraszamy do obejrzenia zapisu konferencji prasowej trenerów Rafała Smalca (Polonia Warszawa) i Mariusza Misiury (Znicz Pruszków) po meczu dzisiejszym meczu. Video w rozwinięciu niusa.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

9 thoughts on “Konferencja prasowa po meczu Polonia – Znicz Pruszków

 1. Trener Smalec krytykuje buczenie kibiców. A czego się spodziewał po 6 porażkach? Oklasków i fanfar. Nie widać po nim entuzjazmu. Zachowuje się tak jakby miał w Polonii wyrok dożywocia. Nawet nie stara się usprawiedliwić niepowodzeń drużyny, którą prowadzi. Brakuje mu pokory. Czuje się bardzo pewnie, więc wygląda na to, że będziemy na niego skazani. Nie wiem jakie są zapisy jego kontraktu. Może prezes boi się go zwolnić z uwagi na kwestie jakiegoś odszkodowania.

  1. Nie. Smalec dziękuje WSZYSKIM kibicom i DZIĘKUJE również za buczenie, gwizdanie i ubliżanie.

   Twój problem i problem tych co tutaj ciągle „zwalniają Smalca”, polega na tym, że sport znacie tylko z telewizji. Nigdy, choćby amatorsko nie mieliści odczynienia z jakimkolwiek treningiem.

   A mimo to z jakiegoś powodu, uważacie że warto po raz enty te same bezwartościowe bazgroły tutaj uskuteczniać.

  2. @Kmicic. No nie masz honoru ani jaj, że smiesz jeszcze mordę otwierać po tym, co napisałeś do mnie. Przegrali. Znikaj.

 2. Smalec dziękuje wszystkim kibicom, którzy przyszli… na boisko… więc ch. Go wie, czy to nie do piłkarzy? Bo kibice nie wchodzą na boisko – tylko na trybuny. Ja znam Sport nie tylko z tv , ale jakie to ma znaczenie?
  Mamy prawo rozliczać za wyniki!!! Żaden zespół nie dał dupy przy każdej okazji we własnym domu. Tylko Polonia. O czym to świadczy? Ch.w d. Temu smalcu. Jego miejsce jest na stole wiejskim obok bimbru i kaszanki,a nie w mieście Warszawa…

  1. Mamy prawo być zawiedzeni, mamy prawo rozliczać, jednak apeluję o kulturę wypowiedzi.
   Takie umniejszanie jest nomen omen niesmaczne.
   Gość ma swój dorobek i kawał serducha tu zostawił. 3 miesiące temu nosiliśmy go na rękach.
   Sam jestem w tym momencie za zmianą. Rozliczajmy, ale trzymajmy poziom 😉

 3. Kmicic, przyznam się że nigdy piłki nożnej nie trenowałem, za to trenowałem inne sporty przez 15 lat życia. Problemy taktyczne (a to jak stoją, jak zachowują się piłkarze na boisku to jest taktyka) są na głowie i sumieniu trenera orzede wszystkim. Ja nie musze widzieć treningów, bo najważniejsze są rezultaty. A rezultaty pokazują że taktycznie nie dajemy rady. Niestety najważniejsze są rezultaty, a one z meczu na mecz są coraz gorsze.

  1. Bez motoryki nie ma techniki, nie ma taktyki, nie ma nic. Głowa chce, ale noga nie reaguje. Możesz sobie rysować schematy, rozważać taktyki czy robić motywujące gadki-szmatki.

 4. @Kmicic ty tak we własnym czy czyims imieniu? Jak w czyimś to witamy Pana Smalca:). Mówiłem, ze tu zagłada:).
  Wiec Panie Smalec. Daj już Pan spokój. Nikt tych pierdol nie kupuje, a frustracja i złość na kibiców kończy się zawsze tak samo, bezrobociem dla tego kto walczy Panie III liga fart, II piłkarze. I liga fart się skończył, piłkarze zostali z poziomem maks II ligi, trener wartości dodanej nie robił i nie zrobi.

Dodaj komentarz