Polonia zainteresowana Sandomierskim?

Portal Weszło! informuje, że podobno Polonia interesuje się Grzegorzem Sandomierskim, bramkarzem, który ostatnio grał w greckim APO Levadiakós (nie zagrał ani razu jesienią 2022/23). 33-letni z Białegostoku bramkarz trenuje obecnie z Radomiakiem Radom.

W naszym wczorajszym tekście informowaliśmy o tym, że treningi z Radomiakiem zaczął Grzegorz Sandomierski. Bramkarz jest wolnym piłkarzem i mógłby podpisać kontrakt w każdej chwili. W Radomiu usłyszeliśmy, że interesuje się nim także drugoligowa Polonia Warszawa – czytamy w Weszło!

Sandomierski w przeszłości grał w Jagiellonii Białystok, Cracovii, Zawiszy Bydgoszcz i Górniku Zabrze, a także w zagranicznych KRC Genk (Belgia), Blackburn Rovers FC (Anglia), Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) i CFR Cluj (Rumunia).

Author: sleibhin

Naturalnie urokliwy. Lubię starocie, bawię się w bractwo rycerskie i surwiwal. Wcinam mrówki w każdej postaci :)

2 thoughts on “Polonia zainteresowana Sandomierskim?

  1. Że niby potrzebny bramkarz bo Leman wpuszcza za często? A co za problem solidnie przećwiczyć te strzały z dystansu, ze skosa czy inne cuda. Toć Leman młody i zgrany z Polonią a nowy to jakie ma atuty? Że niby lepiej umie się w bramce ustawić? Patrząc na brmkarza Mleczke ze znicza ten sam wiek co Leman a tak chwalony. Przecież fizyke Leman ma odpowiednią więc to trener bramkarzy widać nie szkoli na odpowiednim poziomie. Szukałbym lepszego trenera bramkarzy a nie starego golkipera.

    1. No niestety w praktyce nie jest to takie proste. W tym zawodzie liczy się bardzo czas reakcji a to często w dużej mierze kwestia talentu.

Dodaj komentarz