„Kibice Gadają” z Bratkowskim i Kotem w Ligowcu

Gośćmi pierwszego odcinka najnowszego formatu „Kibice Gadają” na kanale Ligowiec, będą dziś m.in. dyrektor ds. sprzedaży i marketingu warszawskiej Polonii Marcin Bratkowski i były asystent sztabu Piotra Dziewickiego, a do połowy marca zeszłego dyrektor ds. skautingu młodzieżowego Wisły Płock – Emil Kot.

Marcin Bratkowski, Piotr Marciniec

Jak czytamy na fan page’u kolegów z Ligowca: Z niekłamaną ciekawością zapraszamy Was dziś do naszego nowego pomysłu, mianowicie programu live, dedykowanemu konkretnemu klubowi. Konwencją programu jest pogadanie na tematy klubowe ale od strony kibicowskiej, co powinno być bardzo ciekawe, gdyż nikt tak wiele nie wymaga od swojego klubu jak zagorzały kibic. Na pierwszy ogień zespół, który budzi wiele emocji ze względu na historię, odradzający się historyczny klub jak również i kibiców – Polonia Warszawa. Będzie o czym rozmawiać, będą ciekawi goście, nie zabraknie trudnych tematów. Jeśli i Wy macie jakiś wątek, który warto poruszyć – napiszcie w komentarzu.  Zapraszamy na 20.30 !

Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić  o 20:30 przed monitory lub jak kto woli smartfony, a w przypadku trapiących Was  pytań lub wątków, do zapisania ich w poniższym poście.

Author: Tomas86

Nie lubię lania wody. Moja maksyma to: "krótko, zwięźle i na temat" :-)

3 thoughts on “„Kibice Gadają” z Bratkowskim i Kotem w Ligowcu

Dodaj komentarz