Wyszkowski odnalazł się w… Wyszkowie

Jakiś czas temu informowaliśmy o zakończeniu kariery przez Jakub Wyszkowskiego. Pomocnik po nieudanej przygodzie w Pogoni Grodzisk Mazowiecki postanowił zawiesić buty piłkarskie na kołku. Jak się okazuje głód piłki był większy niż się wydawało!

Grzegorz Wojdyga, Jakub Wyszkowski

Wyszkowskiego udało się odnaleźć w Bugu Wyszków. W ostatnim meczu jednego z naszych pierwszych większych rywali po degradacji wystąpił w spotkaniu z rezerwami Legionovii Legionowo (2:0). „Wyszku” przebywał na 13 minut. W 77 minucie zmienił Hliba Zaporoshchenko.

Póki co nie wiadomo czy Wyszkowski do Bugu trafił na zasadzie transferu definitywnego czy na wypożyczenie.

W Bugu występuje także były bramkarz akademii MKS-u Polonia Warszawa Jakub Imiołek.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]