Trzech juniorów z MKS-u na treningu pierwszego zespołu

Pierwszy zespół przygotowuje się do rundy wiosennej. Sztab szkoleniowy zapowiedział niedużą ilość wzmocnień. Możliwe, że w przerwie zimowej zespół wzmocni jakiś młodzieżowiec. Na razie swoją szansę dostali piłkarze najstarszego rocznika akademii MKS-u.

W tym tygodniu z zespołem trenera Rafała Smalca trenuje aż trzech nowych graczy z zespołu CLJ U-19 prowadzonego przez trenera Adama Chmielewskiego. Trenuje Wiktor Ambroziak, Franciszek Antkiewicz i Kacper Jakóbczyk.

Ambroziak to lewonożny wahadłowy (rocznik 2005), który jesienią borykał się z urazami. Antkiewicz jest skrzydłowym, który w CLJ U-19 jest dość skuteczny (6 goli). Jakóbczyk występuje na pozycji ofensywnego pomocnika.

Warto dodać, że z zespołem trenuje także Jan Parafianowicz, który podobnie jak Ambroziak urodził się w 2005 roku. Gra jako boczny obrońca/wahadłowy w rezerwach Polonii.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz