Tydzień przerwy Lemanowicza

Hitowy mecz Polonii z Kotwicą Kołobrzeg (1:1) miał także swój dodatkowy moment grozy. W 35 minucie spotkania na wskutek zderzenia ze słupkiem przytomność stracił bramkarz „Czarnych Koszul” Jakub Lemanowicz, który po kilkunastu minutach został odwieziony do szpitala.

Łukasz Piątek, Jakub Lemanowicz, Piotr Marciniec, Marcin Kluska

Zgodnie z informacją klubu: Badania na szczęście nie wykazały nic poważnego. Naszego bramkarza czeka około tygodnia przerwy od treningów.

Informacja może wskazywać, że w kolejnym, wyjazdowym spotkaniu z rezerwami Zagłębia Lubin między słupkami zobaczyć możemy Michała Brudnickiego.