Problematyczne pół godziny w meczu kobiet

Zmiana terminu spotkania z liderującą w tabeli II ligi Kotwicą Kołobrzeg wywiera wpływ na kalendarz spotkań rozgrywanych przy K6. Jak dobrze wiecie w związku z nią przesunięto kolejną edycję kibicowskiego turnieju. Wpłynie także na najbliższy mecz „Syrenek” z Królewskimi Płock.

Mariola Kornacka

Władze MKS-u Polonia Warszawa złożyły płockiej ekipie propozycję rozegrania niedzielnego meczu o godzinie 19:30. Dla przypomnienia związek zaplanował mecz o godzinie 19:00.

Propozycja akademii MKS-u wiązała się z możliwością zaproszenia fanów Polonii na mecz kobiet i de facto promocją rozgrywek. Kibice „Czarnych Koszul” mogliby po zakończonym spotkaniu Polonii z Kotwicą przedłużyć sobie weekendowe emocje o drugą połowę meczu pań.

Klub z Płocka odmówił, więc spotkanie na „Saharze” odbędzie się o godzinie 19:00.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Problematyczne pół godziny w meczu kobiet

  1. A ja tak trochę z innej beczki – czy kibice Polonii mają jakąś „czerwoną linię” z kibicami drużyn, które nie żyją z nami w zgodzie? Może warto byłoby ustalić, że podczas spotkań kobiecych nie będzie bluzgów, szczególnie tych, które źle odebrane mogą zostać przez kobiety

Dodaj komentarz