Ruchy kadrowe na linii MKS – Polonia II

W oczekiwaniu na start rozgrywek pozostałych drużyn polonijnych możemy poinformować Was o awizowanych przez nas ruchach kadrowych seniorów Polonii II i MKS-u Polonia Warszawa.

Szymon Boruń

Trener zespołu rezerw, Maciej Wesołowski po awansie Polonii II postanowił porozumieć się z czołowymi zawodnikami seniorów MKS-u i ściągnąć ich do swojego zespołu. Tym sposobem nowymi rezerwistami zostali: Szymon Boruń, Piotr Garbaczewski, Marek Kwiatkowski, Eryk Kudokas, Wiktor Nozderka i Adrian Rowicki.

MKS po odejściu Jakuba Stęszewskiego będzie praktycznie nowym zespołem. W kadrze pozostanie tylko trzech zawodników grających na „Saharze” w zeszłym sezonie (Wiktor Dolmow, Konrad Izdebski i Rafał Rogoziński). Trener Damian Skwarek będzie miał także do dyspozycji dwóch innych graczy, którzy dołączą do zespołu w późniejszym etapie rundy jesiennej (Jakub Sawczuk – kontuzja i Adam Wosiak – służba wojskowa).

„Seniorski” MKS będzie oparty w głównej mierze na zawodnikach drużyny U-19 trenera Adama Chmielewskiego, którzy w drużynie będą zbierać szlify seniorskie. Wesprzeć w trudach gry mają wspomniani powyżej. To dobre rozwiązanie z uwagi na fakt, że drużyna Chmielewskiego liczy prawie 40 zawodników.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Ruchy kadrowe na linii MKS – Polonia II

Dodaj komentarz