Wygrana w sparingu z Unią Skierniewice

W niedzielne przedpołudnie podopieczni trenera Rafała Smalca rozegrali w Skierniewicach sparing z lokalną Unią. Po wyrównanym spotkaniu lepsi okazali się Poloniści, którzy wygrali 1:0.

Nikita Vasin

W sparingu zagrali: Patryk BaranAntoni Borkiewicz, Wojciech Korcz, Jakub Olesiński z zespołu rezerw Polonii, Nikita Vasin z akademii MKS-u Polonia Warszawa, Piotr Śledziewski (ostatnio Marcovia Marki, kiedyś Polonia II) i Marek Bieda.

24.07.2022
Unia Skierniewice – Polonia 0:1 (0:0)
bramka: Nikita Vasin 80

Polonia: Jakub Lemanowicz (Antoni Borkiewicz) – Wojciech Korcz, Filip Arak, Jakub Olesiński (Marcin Pieńkowski) – Marcin Pieńkowski (Marek Bieda), Patryk Baran (Nikita Vasin), Michał Bajdur, Jakub Wawszczyk – Junior Radziński (Piotr Śledziewski), Michał Fidziukiewicz (Junior Radziński), Bartosz Biedrzycki

Author: Rusherfly

Jeden z założycieli Fanclubu Damiana Mosiejko/i

16 thoughts on “Wygrana w sparingu z Unią Skierniewice

 1. Czy redaktor-autor info o wygranym sparingu zna nazwiska dwóch testowanych zawodników, którzy weszli za Marcina Pieńkowskiego i Juniora Radzińskiego? Będę wdzięczna za odpowiedź.

 2. Bardzo cieszy to, że nadal testowani są nowi zawodnicy, którzy być może zasilą szeregi naszej jedynki. To dobrze, że sztab dostrzega to, że mamy zbyt wąski skład jak na granie w drugiej lidze. Brawa dla młodziutkiego Vasina za bramkę, która przesądziła o zwycięstwie.

  1. Jeżeli ktoś dołączy to młodzieżowcy. Żadnych transferów nie będzie.

  2. „To dobrze, że sztab dostrzega to, że mamy zbyt wąski skład jak na granie w drugiej lidze. ”
   To dlatego, że sztab czyta Twoje komentarze.
   Prosili bym przekazał, że czekają na kolejne teorie i porady.

  1. Musi grać dwóch młodzieżowców w meczu. W bieżącym sezonie tak, jak napisałeś jest to piłkarz z rocznika 2002 i młodszy.

  2. Dzięki za wyjaśnienie. Mamy więc problem z młodzieżowcami – Koton i Mikołajewski nie zagrają przecież we wszystkich meczach 🙁

 3. Do Utnapisztim,
  Nie zrozumiałeś mojego komentarza. Skoro testują nowych graczy, dla mnie to jest równoznaczne z tym, że dostrzegają potrzebę poszerzenia składu. Chyba, że to jest sztuka dla sztuki. Nie czytają ani twoich ani moich wpisów. Porad nie udzielam nikomu, a już napewno nie tutaj, to nie gabinet lekarski. Chyba trochę przeholowałeś z tym nader ironicznym podkreślaniem swoich zażyłych i bliskich relacji ze sztabem „Prosili bym przekazał…”. Traktuję to jednak jako żarcik. Żeby było śmieszniej po tej przegranej polonistów.

  1. Trener Smalec się wypowiedział, że żadnych transferów już nie będzie. Kadra jest kompletna.
   Poza tym nikogo w tym meczu nie testowali, to gracze rezerw/juniorzy.

 4. Do mistermasyl,
  Piszę co chcę. To nie są prywatne listy do ciebie, tylko forum publiczne. Nie baw się w cenzora moich komentarzy. Widać masz za dużo czasu. Może ty nie lubisz kobiet, że się tak mnie ciągle czepiasz? Działasz odstraszająco na kobiety, aby trzymały się z daleka od klubu. Może dotrze do ciebie, że robisz wredną, krecią robotę wobec Polonii.

 5. W magazynie Ligowiec ocenili obiektywnie, iż prezentowaliśmy się lepiej piłkarsko . Moim zdaniem, zaważyły błędy indywidualne i jednak jeszcze brak zgrania. No i nie chcę więcej się rozwodzić, niepotrzebne zadymy. Powtarzam, oby nie było zakazu wyjazdów po tym meczu. To jest szczebel centralny, mogą nas przetrzepać finansowo i wizerunkowo . Pytam się – po co ?
  Czy kadra za wąska, wypadło nam dwóch obrońców i straciliśmy dwie bramki po błędach obrony.
  ASPolonia21 – pisz co uważasz, nie przejmuj się. Ja się cieszę, że kobiety kibicują , to już nie ten czas że nie znają się na piłce, ba same grają – coraz lepiej i pieniądze w kobiecym futbolu są coraz większe.
  Nie powiem, że jest to kierunek rozwoju piłki w ogóle ale trzeba sie z kobietami liczyć (nie tylko w zyciu)
  Na koniec – 1go Sierpnia gramy ze Stomilem, który wygrał 6 :2. Trzeba zakasać rękawy i brać się do pracy.

  1. Z całego serca dziękuję Ci Newbojkocie za wsparcie i słowa otuchy. Jesteś super człowiekiem i kibicem.

 6. Ja jusz pisalem nie raz ze kobice pilka bardzo sie rozwija i az mnie dziw bral czemu nie w Polsce.
  To kobiety woza male dzieci na treningi i to one zaszepjaja pierwsze DNA dla przyszlych pilkarzy/pilkarek a sportowo pilka kobieca bardzo idzie na przod.
  Ja zawsze z mila checia sluchalem/slucham wypowowiedzi /pogladow kobiet co mysla i az szkoda ze wiecej kobiet na tym forum sie nie udziela.
  Takze Aspolonia21 ak bys mogla zachecic pare kolezanek do zagladania na ta strone to by bylo super.

  1. Serdecznie dziękuję Kamyku za słowa otuchy i poparcia dla mnie i innych kobiet. Jesteś nie tylko dżentelmenem, ale i otwartym na świat człowiekiem. Spróbuję namówić inne kobiety do udzielania się na tym forum. Nie wiem tylko czy się nie wystraszą, czytając komentarze niektórych kolegów. Min. Marcina88, którego reakcją na bójkę w Siedlcach było pytanie „kto wygrał?…” Coś jest nie tak z niektórymi osobami. Łatwo jest rzucać kamieniami w innych. Najtrudniej zacząć od własnego rachunku sumienia. Wiem, że trudno jest łagodzić obyczaje i być przyjaźnie nastawionym do innych koleżanek i kolegów po szalu. Tylko mądrzy ludzie to potrafią.

Dodaj komentarz