Michalski oficjalnie wraca do Polonii

Stało się! Awizowany kilka dni temu powrót Mateusza Michalskiego stał się faktem. Klub potwierdził dziś jego transfer z beniaminka ekstraklasy, Widzewa Łódź.

Mateusz Michalski, Marcin Bochenek

Michalski w latach 2010-13 występował przy K6. Zagrał w 6 spotkaniach w Ekstraklasie. W zeszłym sezonie zagrał w 22 spotkaniach Widzewa, w których zdobył 1 bramkę.

Umowa Michalskiego ma obowiązywać przez 2 lata.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

18 thoughts on “Michalski oficjalnie wraca do Polonii

 1. Jest super, a będzie jeszcze lepiej. Witamy Mateusza Michalskiego w Polonii i cieszymy się z jego powrotu. Wierzymy, że będzie filarem naszej drużyny i pomoże nam w spełnieniu celu w tym sezonie jakim jest niewątpliwie awans. Brawa dla sztabu szkoleniowego za kolejne wzmocnienie zespołu.

 2. Mam tylko nadzieję że pensja jest na normalnym poziomie, bez zbędnego przepłacania. Tworzy się nowa drużyna – ci co awansowali vs. „gwiazdy” z wyższych lig. Oby szatnia funkcjonowała a trener zapanował nad ambicjami jednostek. Trudne to jest ale chyba możliwe.

  1. no ta plota z twittera była toksyczna, ale myślę, że nieprawdziwa.
   Michalski to akurat powinien się szybko wkomponować, kilku chłopaków zna z dawnych lat.

  2. Spokojnie. Polonia płaci dobrze, ale nie robi cyrków jak Radunia czy Kotwica… Mimo wszystko miło, że się zdecydował 😉

 3. Drogi Newbojkocie, wiadomość o wynagrodzeniu 20 tysięcy dla Mateusza podał Dominik Głowiński, obecnie pomocnik w KS Kutno. Nie wiadomo co było intencją tego newsa, raczej zawiść i złość. Może chciał by zająć jego miejsce. Pewnym jest, że była to dezinformacja. Ja nie wierzę nie sprawdzonym w innych źródłach informacjom. Myślę też, że w szatni nikt nie uwierzył tym rewelacjom Głowińskiego. I będzie dobra atmosfera.

  1. Chyba za dużo oczekujesz.
   Ja licze na bramkarza, dodatkowa 10 i 2 młodzieżowców (najlepiej z MKS Polonia U18 czy 19 ci grali w CLJ) .
   Popatrzcie jak się zmieniła optyka widzenia. Niedawno prosiliśmy o jakiekolwiek wzmocnienia a teraz chcemy 6 – 8 zawodników i to z 1 -2 ligi.
   Chce się żyć.

  2. Tych trzech i byłoby super:
   >drugi bramkarz
   >dodatkowy obrońca
   >dodatkowa 10-tka

 4. Jak trafione transfery to się okaże za 3-4 miesiące. Zauważam jedna prawidłowość. Byli zawodnicy Polonii albo zawodnicy którzy grali w klubach gdzie był Dyrektorem sportowym był nasz dyrektor. Nie oceniam, stwierdzam. Wyniki rozgrzesza każdy transfer.

  1. Akurat to nie jest tajemnicą, sam Nitot w wywiadzie dla PS powiedział tak:
   „Z Kosiorowskim i Smalcem najpierw zastanawiamy się na jakie pozycje szukamy, a nie że kupujemy kogoś na siłę. Uważam, że to błąd, gdy pojawia się ciekawa opcja na rynku i zatrudnia się piłkarza, mimo że się nie potrzebuje nikogo na tę pozycję. Trzeba najpierw wiedzieć kogo się szuka i do jakich zadań. Ja nie chcę gwiazdy, która przyjdzie do nas bez głodu, po ostatnie wynagrodzenie. Najlepiej gdy piłkarz jest jakoś związany z Polonią, więc najpierw powinniśmy szukać w naszej akademii. Potem patrzymy na piłkarzy, którzy byli wcześniej w Polonii. Świetnie jest zatrudnić piłkarza, który kocha ten klub.”

 5. Tylko jeden nowy zawodnik spełnia przedstawione przez ciebie kryteria naboru tzn. Mateusz Michalski (między nami bardzo dobry ruch). Pozostałych trzech nie potwierdza twojej teorii.

  1. Myślałem o dotychczasowych wszystkich transferach umowach, nie o ostatnich. Nie oceniam.

Dodaj komentarz