Michalski o krok od powrotu do Polonii?

Michał Fidziukiewicz, Jakub Wawszczyk, Michał Bajdur – to nie jedyne nazwiska, które były łączone z Polonią. Przed chwilą pojawiła się informacja, że klub jest bliski podpisania umowy z Mateuszem Michalskim.

Mateusz Michalski, Mateusz Małek, Rafał Zembrowski

Kibicom pamiętającym ostatnie mecze Polonii w Ekstraklasie Michalskiego nie trzeba przedstawiać. Gdy z klubu odchodzili kolejni zawodnicy, to właśnie m.in. Michalski był jednym z juniorów, którzy ich zastępowali. Łącznie w barwach ekstraklasowej Polonii wystąpił sześciokrotnie. Po degradacji odszedł jednak do Bytovii Bytów, by potem reprezentować m.in. Pogoń Grodzisk Mazowiecki czy Radomiaka Radom. W 2019 przeniósł się do łódzkiego Widzewa, w którym pozostawał aż do tego sezonu, gdy beniaminek Ekstraklasy postanowił nie przedłużyć z nim umowy. W minionym sezonie I ligi 30-letni środkowy pomocnik rozegrał 22 spotkania, w których strzelił jedną bramkę i zaliczył 3 asysty.

Pojawiła się także informacja/plotka dotycząca pensji Michalskiego. Według pomocnika KS-u Kutno Dominika Głowińskiego będzie to 20 tysięcy złotych miesięcznie:

Author: Rusherfly

Jeden z założycieli Fanclubu Damiana Mosiejko/i

8 thoughts on “Michalski o krok od powrotu do Polonii?

  1. Michalski to chyba taki drugi Marczak. Byłby konkretnym wzmocnieniem jako bezpośrednio grający playmaker za plecami wysuniętego napastnika. Ale … obok Kotona, za Kotona ? A może Kluskę z lewej strony ? A co wtedy z Bajdurem ? Za dużo znaków zapytania .

    1. Myślę, że Smalec buduje kadrę z dwoma równorzędnymi zawodnikami na każdej z pozycji.

    1. O takich zawodników konkurujemy z zespołami z I ligi, więc nie byłbym zaskoczony gdyby to sie potwierdziło.

    2. Bardzo wątpliwe, mocno pilnują u nas, żeby nie było kominów płacowych, sam budżet też jest skrupulatnie planowany.

  2. Taki zawodnik by sie napewno przydal ale jesli kosztem kominow placowych i potem zlej atmosfery w sztani to mino ze takich zawodnikow nam potrzeba to bym sie dobrze zastanowil na miejscu Dyrekcji ,mam nadzieje ze to plotki i ze bedzie zarabial solidnie ale nie ponad stan przyzwoitosci 2 ligowej.

Dodaj komentarz