Przyrowski idzie w dyrektory

Poza rozstaniem z trenerami seniorów MKS-u dojdzie do roszad w akademii. Szczegóły podamy późnym wieczorem. Niemniej mały niusik o Sebastianie Przyrowskim.

Sebastian Przyrowski

– W związku ze zwiększeniem obowiązków w Pogoni Grodzisik Mazowiecki akademię opuszcza również jeden z trenerów bramkarzy – Sebastian Przyrowski. Dotychczasowa praca trenera Przyrowskiego była już teraz okrojona. Z racji na obowiązki w Pogoni trener Przyrowski nie uczestniczył w letnich i zimowych obozach szkoleniowych akademii oraz nie był obecny na meczach drużyn, w których był odpowiedzialny za szkolenie bramkarzy – dowiedzieliśmy się w MKS-ie. Z naszych informacji wynika, że „Przyroś” będzie nowym dyrektorem sportowym Pogoni.

Jego miejsce zajmie Mariusz Selerski, którego możecie pamiętać z czasów Polonii kierowanej przez Jerzego Engela. Bramkarz finalnie nie przeszedł na K6 z Unii Warszawa. Ostatnio grał w Legionie Warszawa.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz