Mała zmiana informacji sprzed kilku godzin. Mecz seniorek MKS-u Polonia Warszawa ze Żbikiem Nasielsk został uznany za walkower.

Goście nie dotrą dziś na „Saharę”, więc „Syrenki” mogą dopisać sobie trzy punkty… i jutro powalczyć o kolejny komplet z Mazovią w Grodzisku Mazowieckim.

1 kolejka
1/2 finału baraży


2 thoughts on “Żbik nie zagra z seniorkami MKS-u. Walkower dla Syrenek”