Mecz seniorek MKS-u z Mazovią również przełożony!

Nie odbędzie się mecz Mazovii Grodzisk Mazowiecki z MKS-em Polonia Warszawa. Tym sposobem seniorki MKS-u unikną gry w osłabieniu przeciwko wspomnianej Mazovii, Ostrovii Ostrów Mazowiecka i Żbikowi Nasielsk.

Paulina Suchorowska

W ramach przypomnienia – władze akademii, które prowadzą zespół seniorek próbowały, w związku z powołaniem na Igrzyska Olimpijskie Niesłyszących czterech zawodniczek klubu (powołania dostały: Agnieszka BoćkowskaJoanna KaczmarczykMarta Kaczmarczyk i widoczna na zdjęciu Paulina Suchorowska), przełożyć wspomniane powyżej spotkania, które wypadały w okresie gry polonistek na olimpiadzie w Brazylii. Negocjacje przebiegły szybko ze Żbikiem, trochę dłużej opierała się Ostrovia, natomiast Mazovia zgodziła się wczoraj.

MKS próbował interweniować w Mazowieckim Związku Piłki Nożnej. Swój wniosek w sprawie wystosował także Polski Związek Sportu Niesłyszących. Kilkudniowa batalia otarła się prawie o Komisję Etyki i Fair Play Polskiego Związku Piłki Nożnej…

Na szczęście polonistki w późniejszym terminie, w pełnym składzie będą mogły rozegrać zaległe mecze i skutecznie powalczyć z FUKS-em Pułtusk (obecny lider) i Legia Soccer Schools Warszawa o awans do III ligi.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz