Świeże info z XXIV Letnich Igrzyska Głuchych – Caxias do Sul. Kadra kobiet z polonistkami w składzie wygrała z Japonią 5:2. Warto odnotować, że jedną bramkę zdobyła piłkarka z MKS-u – Agnieszka Boćkowska.

Poza „Boćkiem” do bramki Japonek trafiały: Justyna Siwek i Wiktoria Aumiiller (trzykrotnie).

1 kolejka
1/2 finału baraży


2 thoughts on “Boćkowska strzeliła bramkę Japonii na Olimpiadzie”