Pik dołączy do Majchrowicza w Radomiaku

Występujący w Cracovii były zawodnik akademii MKS-u Polonia Warszawa Daniel Pik latem przejdzie do Radomiaka Radom. Oznacza to, że po raz kolejny zagra z Filipem Majchrowiczem.

Daniel Pik

Pik w Krakowie gra od 2018 roku. Po odejściu z K6 21-latek zdążył rozegrać 20 meczów w Ekstraklasie. Jesienią wychowanek Nadnarwianki Pułtusk zagrał w 7 meczach III ligowych rezerw i strzelił jednego gola.

O transferze informował portal Weszło! Natomiast Daniel Pik dołączy do Radomiaka po sezonie. Sprawa jest już pewna, radomianie wysłali do Cracovii pismo informujące o chęci podpisania kontraktu z tym zawodnikiem po wygaśnięciu jego umowy w Krakowie. Beniaminek Ekstraklasy monitorował Pika już latem, jednak wtedy „Pasy” postawiły zbyt wygórowane warunki. Skrzydłowy został przesunięty do rezerw i straci sezon, jednak w Radomiu wierzą, że będzie wartościowym uzupełnieniem kadry na skrzydle i prawej obronie. Z naszych informacji wynika, że piłkarz podpisał dwuletni kontrakt z radomskim zespołem. Latem Radomiak będzie chciał dodać do tego transferu kilka innych, podobnych ruchów, skupiając się na młodych zawodnikach z Polski. Takie przynajmniej są plany klubu, a co z nich wyjdzie: zobaczymy za parę miesięcy.

W Radomiaku występuje kolega Pika z MKS-u i Cracovii Majchrowicz. Golkiper jest jedną z rewelacji ligi. W tym sezoni wystąpił w 20 spotkaniach.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz