Polonia U-18 ogrywa w sparingu Gwardię Koszalin

a zakończenie obozu w Kołobrzegu drużyna U-18 akademii MKS-u Polonia Warszawa ograła Gwardię Koszalin, zajmującą po rundzie jesiennej 3. miejsce w IV lidze zachodniopomorskiej.

Franciszek Antkiewicz

05.02.2022
Gwardia Koszalin – MKS Polonia U-18 2:4 (0:3)
bramki: Antoni Grzelczak, Oskar Białek, Franciszek Antkiewicz, Szymon Pawłowski.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “Polonia U-18 ogrywa w sparingu Gwardię Koszalin

  1. Jak na razie to jedynka remis z 3 druzyna 4ligi a mks wygrywa z 3 druzyna 4 ligi i przynajmniej jest wynik bramkowy ..wiem ze to tylko sparingi ale niepodoba mi sie ze z podobnej klasy rywalami junirzy strzelaja duzo bramek a u nas jedynka slabiutko ze zdobymwaniem bramek w sparingach ..wyniki az tak mnie nie niepokoja jak nie moc strzelecka bez ktorej nie da sie wywalczyc awansu…
    Brawo Mks.
    Radzinski jako napastnik w okregowce nie brylowal Pieczara wogle zapomnial jak sie strzela do tego Marcinho jusz strzela w Siedlcach czy my mamy pecha czy cos z ta selekcja jest nie tak?

  2. Raczej ten drugi powód jest prawdziwy. Chociaż z drugiej strony lepiej mieć szczęście niż rację. Czekamy więc na napastnika. Mam nadzieję, że nasz dział sportowy weźmie się ostro do pracy.

  3. Kto z tych młodych, zdolnych zawodników będzie testowany i przymierzany do pierwszej drużyny? Czy sztab szkoleniowy o tym myśli? Aspolonia21 słusznie zwracala uwagę, że mamy krótka ławkę. Czołówka tabeli na pewno w pewnym momencie się „spompuje” w pewnym momencie, dobrze by było aby nas to nie dotknęło, tym bardziej kiedy widzimy, że zaplecze mamy okazałe. Nikt w tej lidze nie może sobie na taki luksus pozwolić. Nie zmarnujmy tego.

Dodaj komentarz