Arak i Koncewicz-Żyłka na testach w Polonii

Podczas sobotniego sparingu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki, trener Rafał Smalec testował dwóch środkowych obrońców – Filipa Araka i Pawła Koncewicza-Żyłkę.

Filip Arak

Filip Arak występuje obecnie w barwach I ligowej Skry Częstochowa, do której latem przeszedł z Błonianki Błonie. Wychowanek Escoli Varsovia nie miał jeszcze okazji na debiut w barwach Skry. Według naszych informacji, Polonia jest zainteresowana wypożyczeniem Araka do końca sezonu. Jako ciekawostkę dodamy, że Filip jest młodszym bratem napastnika Rakowa Częstochowa – Jakuba Araka.

Paweł Konciewicz-Żyłka

Paweł Koncewicz-Żyłka to z kolei zawodnik Wisły Kraków, który tak samo jak Arak występuje na środku obrony. W tym sezonie wystąpił w jedenastu spotkaniach w Centralnej Lidze Juniorów, a zimą udał się razem z pierwszym zespołem na obóz przygotowawczy w Turcji. Podobnie jak w przypadku Araka, w grę wchodzi wypożyczenie piłkarza do końca sezonu.

Author: Rusherfly

Jeden z założycieli Fanclubu Damiana Mosiejko/i

2 thoughts on “Arak i Koncewicz-Żyłka na testach w Polonii

  1. Hm dobrze ze testujemy tylko nam jak tlenu potrzeba graczy ofensywnych…
    Bes strzelania bramek nie awansujemy ..sprowadzenie tylko jednego ofensywnego grajka za duzo nam nie da tu trzeba testowac kogo sie da i wymieniac tick taki ktore mamy na grajkow ktorzy beda ryzykowac i cos strzelac .

  2. Zgadzam się z Kamykiem. Niby mamy trzech napastników, tyle że wszyscy są na równi pochyłej i bez formy strzeleckiej. Radziński – bez bramki, to go wymienić na Bartkiewicza lub Śmiglewskiego.

Dodaj komentarz