Junior Weszło! o Biedrzyckim

Portal Junior Weszło! przedstawia Bartosz Biedrzycki, zawodnika akademii MKS-u Polonia Warszawa. Piłkarz swoje pierwsze kroki z piłką stawiał w Iskrze Krasne, a piłkarsko ukształtował się MKS-ie Przasnysz. Obecnie rozwija się w MKS-ie Polonia Warszawa. 

Bartosz Biedrzycki, Radosław Borowski

Pomocnik twierdzi, że jest typem rzemieślnika, który dużo osiągnął dzięki ciężkiej pracy. Chce zawodowo grać w piłkę i na razie nie ma planu B.

Jakie ma atuty? Dobrze ułożoną lewą nogę. Popracować trzeba nad siłą ogólną oraz słabszą nogą. Biedrzycki nie wyklucza także rozwoju za granicą. Jednak zastrzega: – Podejmuję decyzję dopiero po przemyśleniu i rozmowie z odpowiednimi osobami.

Pomocnik bardzo ceni kolegę z drużyny Radosława Borowskiego. Twierdzi, że największe szanse na wygranie CLJ ma drużyna Lecha Poznań. Niemniej chciałby osiągnąć mistrzostwo CLJ z moją drużyną, a co za tym idzie, powołania do kadry.

Całość znajdziecie tutaj.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz