Marcinho i Kucz trenują z Pogonią Siedlce

Pogoń Siedlce poinformowała, że w przygotowaniach do rundy wiosennej II ligi bierze udział kilku testowanych zawodników. Wśród nich znaleźli się Marcinho i Tomasz Kucz.

Marcinho

Brazylijczyk ma za sobą bardzo nieudaną rundę jesienną. W trzynastu spotkaniach strzelił tylko jedną bramkę i dołożył do tego jedną asystę. Już jakiś czas temu pojawiały się głosy, że kierownictwo nie jest zadowolone z formy Marcinho i być może opuści on zespół jeszcze tej zimy. Teraz wszystko wskazuje na to, że przygoda Marcio z K6 zakończy się już po roku.

W treningach siedleckiej drużyny bierze udział także wychowanek Polonii – Tomasz Kucz, który obecnie jest związany kontraktem z greckim PS Kalamata. W barwach Dumy Stolicy Kucz występował w zespołach młodzieżowych, czym zainteresował sobą scoutów Bayeru.

Jak możemy przeczytać w komunikacie na stronie Pogoni, oprócz wspomnianej dwójki, na treningach pojawił się również obrońca KS Kutno – Kamil Rokosz.

Author: Rusherfly

Jeden z założycieli Fanclubu Damiana Mosiejko/i

2 thoughts on “Marcinho i Kucz trenują z Pogonią Siedlce

  1. A to Pogoń Siedlce nie jest bankrutem? Mieli po tym sezonie spaść z II ligi za długi? (info z 10.2021, że miasto nie spłaci długów i albo ogłaszają upadłość i startują za rok od B klasy albo rozwiązują kontrakty i grają tylko juniorami licząc na 400 tys. z Pro Junior System).

Dodaj komentarz