Kolejny krok w sprawie stadionu?

Władze miasta stołecznego Warszawy na jutro zapowiedziały konferencję prasową poświęconą modernizacji obiektów Polonii Warszawa. Spotkanie ma odbyć się pod hasłem „podpisujemy umowę na zaprojektowanie nowego Ośrodka Polonia”.

Możliwe, że władze miasta przekażą informacje dotyczące od dawna wyczekiwanego podpisania umowy z pracownią architektoniczną JSK Architekci. Pierwotnie podpisanie tej umowy zapowiadane było na przełom sierpnia i września. Niestety te sprawy zwykle się przeciągają…

W konferencji wezmą udział: Rafał Trzaskowski – prezydent m.st. Warszawy, Renata Kaznowska – wiceprezydent m.st. Warszawy, Sławomir Potapowicz – wiceprzewodniczący Rady m. st. Warszawy, Grégoire Nitot – właściciel i prezes Polonii Warszawa S.A, Łukasz Tusiński  – prezes zarządu SKK Polonia Warszawa, Jakub Górski – przewodniczący Rady Nadzorczej KKS Polonia Warszawa.

Źródło: Polonia 'Ole

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

8 thoughts on “Kolejny krok w sprawie stadionu?

  1. Robią nas w ch… od kilkunastu lat, ale niektórzy i tak wniebowzięci. Syndrom sztokholmski w czystej postaci.

  2. To teraz alkoholiku pod stół i odszczekuj!
   A swoją drogą to ja drugi dzień w Stanach(potwierdź janiu moje IP) a tu takie nowiny.
   Może to ja pecha swoją parszywą osobą przynoszę? To może być to!

 1. Trzeba wymyśleć w języku polskim nowe słowo na konferencję prasową w której dziennikarze nie mogą zadawać pytań bo termin „konferencja prasowa” to nadużycie gdy jedni coś obwieszczają a reszta może tylko posłuchać.

  Ale gdyby zdarzył się cud i padłyby słowa: „a teraz jest czas na zadawanie pytań” to obowiązkowo należy zapytać czy nie zmienili nic w etapowaniu tzn. czy nadal najpierw ma być budowany stadion piłkarski czy też parking i budynek Aktywnej Warszawy. Inne ważne pytanie należałoby zadać G. Nitotowi – ile potrzebuje czasu na zmontowanie grupy inwestorskiej by zebrać kilkaset milionów i czy już coś w tej sprawie zdziałał ( i znowu do miasta pytanie: jeżeli GN nie znajdzie takiej kasy to co będą budować za pieniądze, które miasto ma zagwarantowane: kawałek stadionu czy to co na dziedzińcu dla władz z ratusza?)

  Niestety jeżeli na spotkaniu ma być sam prezydent a nie tylko jego zastępcy to będzie jak na „spotkaniu opłatkowym z prezesem” w korpo. Pitu, Pitu. Nie pozwolą sobie na jakiekolwiek merytoryczne pytania.

Dodaj komentarz