Kluska w jedenastce 9 kolejki III ligi

Tygodnik „Piłka Nożna” wybrał Marcina Kluskę do jedenastki IX kolejki III ligi. Kluska był autorem pierwszej bramki dla „Czarnych Koszul” w sobotnim spotkaniu z Lechią Tomaszów Mazowiecki (2:1).

Marcin Kluska

Natomiast po VI kolejce, w której Polonia pokonała Świt Nowy Dwór Mazowiecki (2:0), „Piłka Nożna” wybrała Tomasza Wełnę do jedenastki VI kolejki III ligi. Niestety ze względu, że w tym czasie przemierzałem kajakiem Morze Jońskie nie zdołałem wówczas o tym napisać.

Najlepsza jedenastka IX kolejki III ligi: Sławomir Abramowicz (Jagiellonia II Białystok) – Błażej Drężek (Mamry Giżycko), Aleksander Ślęzak (ŁKS II Łódź), Łukasz Sosnowski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki) –  Konrad Zaklika (Legionovia Legionowo), Maciej Wilanowski (Unia Skierniewice), Michał Karlikowski (ŁKS II Łódź), Marcin Kluska (Polonia Warszawa), Szymon Łapiński (Mamry Giżycko) – Dariusz Zjawiński (Legionovia Legionowo), Krystian Białas (KS Kutno).

źródło: własne / Tygodnik Piłka Nożna

Author: Robe6

1 thought on “Kluska w jedenastce 9 kolejki III ligi

  1. Wyróżnienie Marcina Kluski jest jak najbardziej zasłużone. W meczu z Lechią był najaktywniejszym zawodnikiem w ofensywie. Nie boi się strzelać na bramkę. Jest drugim najskuteczniejszym naszym piłkarzem (z trzema golami). Jego transfer jest bardzo trafiony, gdyż ewidentnie wzmocnił atak Polonii. Natomiast Tomasz Wełna to obecnie najlepszy nasz obrońca. Nie popełnia rażących błędów i jest zaangażowany także w grze ofensywnej.

Dodaj komentarz