Rusza XIII Turniej Piłkarski o „Puchar Pamięci Małego Powstańca”

W najbliższą sobotę rozpocznie się XIII Turniej Piłkarski o „Puchar Pamięci Małego Powstańca”! Tym razem do rywalizacji przystąpią młodzieżowe zespoły złożone z zawodników urodzonych w 2010 roku (oraz młodszych).

W dniach 31.07.2021 – 01.08.2021 r. na terenie Ośrodka Polonia (ul. Konwiktorska 6 w Warszawie) odbędzie się Międzynarodowy Turniej Piłkarski o Puchar Pamięci Małego Powstańca. Przed nami już XIII edycja turnieju, którego zadaniem jest upamiętnienie rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego oraz dzieci, które uczestniczyły i ginęły w powstańczych walkach. Organizatorem imprezy jest Fundacja na Rzecz Rozwoju i Promocji Sportu Młodzieżowego.

W sobotę (31.07) turniejowa rywalizacja będzie toczyła się w godzinach 9:30 – 18:00. W niedzielę (01.08) mecze będą odbywały się od 9:30 do 16:30. O godzinie 17:00 wszyscy uczestnicy turnieju udadzą się pod Pomnik Małego Powstańca, by uczcić „Godzinę W”. O godzinie 18:00 na terenie Ośrodka Polonia nastąpi oficjalne zakończenie turnieju i wręczenie nagród.

Szczegóły znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku [link].

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz