Klub chwali się sprzedażą karnetów na sezon 2021/22

Akcja mobilizacyjna środowiska polonijnego przyniosła efekty. Klub sprzedał już ponad 300 karnetów, a ta liczba nadal rośnie. Dla oddania perspektywy – rok temu sprzedaż zatrzymała się na liczbie 263.

Jest to duży sukces akcji, gdyż do rozpoczęcia akcji „Ładuj, cel, pal” klub rozprowadził 50 karnetów. W dwa dni udało się sześciokrotnie powiększyć tą liczbę. Akcja trwa!

Wejściówki można na razie kupować przez internet [link]. W najbliższą sobotę i niedzielę będzie możliwość zakupu wejściówki także w kasie biletowej na stadionie! Klub zaprasza w godzinach 15:00 – 18:00.

Przypominamy także o zbiórce na wieńce powstańcze. Szczegóły znajdziecie w porannym niusie [link].

Grégoire Nitot

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

16 thoughts on “Klub chwali się sprzedażą karnetów na sezon 2021/22

 1. Klub się chwali, ale to przecież do akcji kibiców sprzedano „tylko” 50 szt., a po ruszeniu akcji”Ładuj, Cel, Pal!!” 250 szt. To więcej niż rok temu! To to przez tych „hejtujących kibiców”, co miał ich szanowny Prezes „w (tam gdzie słońce nie dochodzi”). SUKCES MA WIELU OJCÓW!!!

  1. Greg przecież nigdy nie powiedział, że ma kibiców w ogólności w dupie.
   Po co pisać takie rzeczy?

 2. Neutralnym okiem, niezaangażowany w te tarcia między Gregiem a osobami, które są „społecznikami” na K6:

  Gdybym był Gregiem to bym tym osobom zaproponował etat* (dla 2-4 osób – dla osób uważanych za liderów w grupie/za osoby szanowane). Wtedy miałbym ich w mojej strukturze i w mojej hierarchii, na liście płac, a jednocześnie byłbym z nimi w stałym kontakcie w ramach wykonywanych zadań, a więc nie byłoby takich nieporozumień i braku przepływu informacji jak teraz. Te zaangażowane na codzień osoby dostałyby sposobność regularnego artykułowania swoich pomysłów, a Greg w ramach stosunku: szef-pracownik część tych pomysłów by wygaszał informując dlaczego są nierealne, a część by realizował, ale w ramach ogólnej swojej wizji rozwoju klubu. Pieniądze w ramach etatu byłyby naturalnym „lekiem” na skołatane nerwy bo nie wszystkie pomysły byłyby realizowane. Ale część doświadczenia i intuicji zaangażowanych od lat „społeczników” wzmocniona pieniędzmi Grega pracowałaby na chwałę Polonii.

  Tymczasem jest jak jest. Mamy niewykorzystany potencjał ludzi, którzy mają potrzebę bycia wysłuchanymi i którzy mają potrzebę współtworzenia silnej Polonii, mamy prezesa, któremu co chwilę psuje się PR i podkopuje jego wizerunek, mamy zwykłych kibiców, którzy obserwują ten spektakl niemal jak dzieci w polskiej rodzinie: „być za mamą czy za tatą” 😉 Te tarcia i próby sił prawdopodobnie będą nam towarzyszyły latami.

  *- Nie wiem wogóle czy te osoby byłyby zainteresowane propozycją etatu. Ale nawet jak by nie przyjęły to i tak sama propozycja byłaby jakąś nobilitacją, docenieniem, ale i próbą zarządzenia tą sytuacją przez szefa właściciela.

  1. Uważam, że lepiej dla klubu będzie, jak zatrudni jeszcze 2-3 zawodników, którzy wzmocnią drużynę piłkarsko. To piłkarze będą walczyć na boisku. A kibice mają ich w tym wspierać. Nie widzę powodu, aby zatrudniać fanów na etatach. Tego nie ma w żadnym zawodowym klubie.

 3. Rozumiem, że do puli sprzedanych biletów przez klub zaliczone będą tylko dwa dni a nawet jeden reszta od środy to wielki sukces akcji kibicowskiej te 250 karnetów + to co jeszcze wpadnie do końca września? To faktycznie jest co gratulować.

  1. Klub sprzedawał karnety
   Poniedziałek, wtorek, środa do 19.11(pisząc jeden dzìeń, widać w którą stronę masz problem), przez ten czas zeszło 50 karnetów.
   Po mobilizacji w środę od 19.11 do piątku rana zeszło łącznie 300.
   Liczba 6 razy większa.
   A teraz mamy listy osób (stworzone wewnętrznie), które ten karnet kupią dzięki mobilizacji kibicowskiej, bo w inne sytuacji by nie kupili.
   Wyprzedzając Twoje pytania jeszcze będą dwa kluczowe momenty sprzedaży.
   10-11 sierpnia oraz w dniu pierwszego meczu.

   Ps.Klub może sprawdzić kto zakupił karnet, i że są to osoby, które ich nie kupowały od lat albo wcale.

   A czy liczba 360(na ten moment) jest duża?
   Jest, bo po kilku dniach sprzedanych zostało już dużo więcej karnetów niż Przez sierpień, wrzesień I październik w zeszłym sezonie.
   Pozdrawiam, śpij dobrze i bez nerwów 🙂

  2. Nie powinno tak być. Ja sobie dziś kupię karnet, bo właśnie wróciłem z wakacji. Nie ma to związku z animowaną przez kogoś „akcją”; robię to tylko dla Polonii i dla siebie.

  3. Sypiam dobrze i nie jestem przeciwnikiem akcji zachęcających do wspierania klubu. Jestem natomiast przeciwnikiem robienia z ludzi wała i idei akurat tej akcji, która defacto chce dokopać panu Nitot. To dlatego nigdy nie będzie dobrze na Polonii. Sprowadza się to do absurdu gdzie pojawiają się grupy osób kopiące doły pod człowiekiem który uratował Polonię przed całkowitym upadkiem. Nie wypominam już wcześniejszych zachowań. Wesprę każdą akcję mającą na celu powrót Polonii do ekstraklasy natomiast odetnę się od każdej mającej na celu podziały w klubie a za taką uważam mobilizację karnetową. Ja oczywiście karnety kupiłem jak co roku ale tylko po to aby wesprzeć Polonię.

 4. To trzeba się cieszyć tylko, zapewne jesteś kibicem kupującym karnet każdego sezonu i byłeś w tej liczbie 263 z poprzedniego sezonu.
  My walczymy o kibiców, którzy nie kupowali karnetów od lat, albo wcale.
  Pozdrawiam

 5. Jest ok. Ludzie widzą zmiany w klubie pozytywne plus kibice wzajemnie się mobilizujà więc po co psuć atmosferę udawadnianiem czyja w tym zasługa? Listy, udawadnianie, sprawdzanie.. po co to? Komu kto chce co udowodnić? Że kibica wstrzymali się z zakupem karnetów na prośbę Enigmy? Ok jest to pokazanie że jesteśmy zorganizowanii. Ale że więcej karnetów sprzedanych dzięki akcji to chyba pomyłka. Ludzie kupują karnety bo widzą że coś pozytywnego się wreszcie zaczeło dziać na K6. Nie psujcie więc atmosfery przez udawadnianie czegoś tam komuś tam.

  1. To się mylisz i to bardzo.
   Na ten moment ok. 130 osób zakupiło karnet z grup kibicowskich, które ostatnie karnety zakupiło kilka lat temu.
   Ponadto proszę sprawdzić wpisy na forum, oraz fb kibicowskich i nie tylko.

  2. Druga sprawa że po przejęciu klubu przez Grega działo się duzo więcej pozytywnych rzeczy,
   Przejęcie klubu, pierwszy sezon z Nowym wlascielem,prośby ze strony klubu o pomoc i zakup karnetu i co?
   263 karnety przez cały sezon.

 6. @Mario1976
  Z Gregiem rozmawiałem zaraz po ogłoszeniu akcji, oraz ostatnio przed Kick Offem.
  Zaufał, idzie z karnetami dobrze?
  Idzie.

  Najwięcej do powiedzenia mają osoby, które temu klubowi poświęcają czas, ale… Internecie.
  Chcecie pomóc Polonii i działać nie tylko pisząc komentarze na ds, to zapraszam do realiów.
  Nawet dzisiaj jest dużo do zrobienia ku chwale Polonii.

Dodaj komentarz