Szymon Jarosz nowym obrońcą Polonii

Po krótkiej przerwie od transferów, doczekaliśmy się kolejnego wzmocnienia. Dzisiaj klub poinformował o podpisaniu kontraktu ze środkowym obrońcą – Szymonem Jaroszem, który wiosną był podstawowym zawodnikiem Olimpii Grudziądz (spadkowicz z II ligi).

24 letni obrońca wcześniej długo reprezentował Stal Stalową Wolę, z przerwą na epizod w Stomilu Olsztyn. Zawodnik może pochwalić się dużym ograniem na poziomie centralnym – 138 spotkań w II lidze. W zeszłym sezonie jesienią zagrał też w 14 meczach III ligi, po tym jak Stal nie zdołała się utrzymać na trzecim poziomie rozgrywek. Zawodnika charakteryzują dobre warunki fizyczne – 190 cm wzrostu i prawdopodobnie dość ostra gra, patrząc na liczbę żółtych kartek.

Źródło: własne/transfermarkt.pl/90minut.pl/kspolonia.pl

Author: muchomor

2 thoughts on “Szymon Jarosz nowym obrońcą Polonii

  1. Serdecznie witamy Szymona JAROSZA w Polonii Warszawa. Szczerze wierzymy, tak jak i on, że będzie dużym wzmocnieniem i podporą naszej defensywy. Jak widać po dotychczasowym dorobku, to zdobywać bramki też potrafi. Życzymy jak najwięcej zdrowia i sukcesów w naszym klubie! Transfer wygląda na bardzo dobry.

Dodaj komentarz