Dudek dołącza do sztabu Pogoni Grodzisk Mazowiecki

Pogoń Grodzisk Mazowiecki niedawno wygrała rozgrywki III ligi grupy I i dołączyła dogrona II-ligowców. Pod Warszawą się zbroją. Wzmocnieniu uległ także sztab Pogoni.

Mateusz Dudek, Piotr Stańczuk

Dołączył do niego trener rocznika U-19 z akademii MKS-u Polonia Warszawa Mateusz Dudek. Według informacji zamieszczonej na social mediach podwarszawskiego klubu Dudek będzie ściśle współpracował z pierwszym trenerem oraz wspierał zespół w zakresie analiz.

Dudek z akademią MKS-u był związany od ponad 10 lat. Z rocznikiem 2003 przeszedł przez wszystkie roczniki juniorskie. Teraz chciałby spróbować sił w piłce seniorskiej. Mimo, że nie będzie prowadził żadnego rocznika, to będzie pomagał wychowankom w zajęciach indywidualnych. Nadal będzie uczył w Szkole przy Konwiktorskiej.

Jak się okazuje, to precedensowa sprawa w akademii. – – Do tej pory trenerzy rozstający się z MKS-em mimo pozostania w szkole zajęć w akademii nie prowadzili. Blokowali przy tym oświatowe etaty, które niegdyś otrzymali właśnie dzięki pracy w akademii. Bardzo doceniamy i decyzje trenera Dudka. To prawdziwy polonista. Życzymy mu powodzenia – powiedział dyrektor akademii Kamil Majewski.

W tym okienku transferowym do zespołu Krzysztofa Chrobaka dołączył expolonista Daniel Choroś. Pogoń interesuje się także wychowankiem Dudka z rocznika U-19, Piotrem Miszczukiem.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz