Pierwszy transfer ze Skierniewic. Brudnicki wraca do Polonii!

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami, które częściowo potwierdził trener Rafał Smalec, doczekaliśmy się pierwszego transferu z Unii Skierniewice. Do Polonii wraca jej wychowanek, bramkarz Michał Brudnicki.

Michał Brudnicki

Brudnicki zadebiutował w seniorach „Czarnych Koszul” gdy klub prowadził MKS Polonia Warszawa (domowe spotkanie z Lechią Tomaszów Mazowiecki 1:1). W całym sezonie 2014/15 rozegrał 9 spotkań. Po zakończeniu rozgrywek odszedł do Pogoni Grodzisk Mazowiecki, skąd po roku przeniósł się do MKS-u Ciechanów.

Później młody golkiper rozpoczął swoją wędrówkę po klubach z województwa łódzkiego (z małą przerwą na grę w Unii Janikowo). Tym sposobem Brudnicki do cv dopisał występy dla:  Sokoła Aleksandrów Łódzki, ŁKS-u Łódź i Unii Skierniewice. W ostatnim sezonie rozegrał 30 ligowych spotkań. Zagrał także, jako zdobywca wojewódzkiego Pucharu Polski, w ogólnopolskim pucharze. Niestety w pierwszej rundzie jego Unia musiała uznać wyższość łódzkiego Widzewa (0:4).

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Pierwszy transfer ze Skierniewic. Brudnicki wraca do Polonii!

Dodaj komentarz