Gostomski nie dla Polonii, zagra w beniaminku III ligi

Niedawno wspominaliśmy o zainteresowaniu Polonii bramkarzem Hubertem Gostomskim. Wychowanek „Czarnych Koszul” był ostatnio związany z Jagiellonią Białystok.

Gostomski częściej bronił w III-ligowych rezerwach „Jagi”. W minionym sezonie rozegrał 15 spotkań. Wczoraj pojawiła się informacja o temacie przejścia expolonisty do drużyny beniaminka naszej grupy III ligi, tj. Wissy Szczuczyn.

Możliwe, że ten ruch Gostomskiego wkrótce da nam odpowiedź co do Michała Brudnickiego, grającego ostatnio dla Unii Skierniewice, z którym Polonia rozmawia…

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Gostomski nie dla Polonii, zagra w beniaminku III ligi

  1. Nigdy nie uwierzę, że Wissa Szczuczyn zaoferowała lepsze warunki od Polonii. Wygląda na to, że trener Smalec wybrał jednak Brudnickiego. Chyba, że podbierze go Pilica Białobrzegi lub Mamry Giżycko też beniaminkowie 3 ligi. Oby to ślimacze tempo z transferami do naszego klubu nie odbiło się nam czkawką. A awansowały też rezerwy ŁKS-u Łódź. Można czekać aż się inne kluby nasycą i brać tych co pozostaną. Taką strategię w okienku zimowym zastosowała Legia. I te transfery zimowe okazały się niewypałem.

Dodaj komentarz