Transmisja hitowego meczu MKS-u Polonia u-19 i spotkania seniorów MKS-u

W niedzielę kibice Polonii nie będą mogli się nudzić. O 15:30 transmitowane będzie hitowe spotkanie Ligi Makroregionalnej juniorów starszych, w którym Polonia na wyjeździe zmierzy się z Widzewem. O 17:30 rozpocznie się natomiast transmisja wyjazdowego spotkania seniorów MKS-u, którzy zagrają z City Wilanów.

Młodzi poloniści świetnie rozpoczęli rozgrywki, wygrywając trzy pierwsze spotkania z bilansem bramkowym 16-2. Potem niestety przyszła przerwa spowodowana covid-19. Po miesiącu przerwy „Czarne Koszule” nareszcie wracają do gry. Polonia dzisiaj zagrana wyjeździe z Widzewem Łódź, który w środę pokonał 5:1 Olimpię Zambrów. Na Saharze poloniści wygrali 5:1, ale dzisiaj trzeba spodziewać się trudniejszego meczu. Rywal na ten moment ma 3 pkt. straty i jedno spotkanie więcej rozegrane. Jeśli Widzew marzy jeszcze o włączeniu się do walki o CLJ, musi dzisiaj wygrać.

Rundę wiosenną wreszcie rozpoczną też seniorzy MKS-u Polonia Warszawa. Nasza drużyna lideruje w tabeli A-klasy i ma 10 pkt przewagi nad City Wilanów, które zajmuje trzecie miejsce (awansują 2 drużyny). Właśnie z tą drużyną zagrają dzisiaj „Czarne Koszule”. Jeśli wygrają, awans będzie na wyciągnięcie ręki. Transmisja ma odbyć się na profilu rywali.