Rezerwiści ogrywają na wyjeździe Hutnika II Warszawa

Rezerwy Polonii pokonały drugi zespół Hutnika Warszawa. Efektownie zakończył go Marcin Szymczak, który zaliczył trzy gole i jedną asystę.

Dawid Leleń

25.04.2021
Hutnik II Warszawa – Polonia II 0:6 (0:2)
bramki: Marcin Szymczak 30, 54 i 60; Bartosz Kowalik 33, Batuhan Budak 71, Piotr Śledziewski 84

Polonia II: Dawid Leleń (75. Marcel Malinowski) – Kacper Mańko (65. Marcin Tomczykowski), Kacpper Górski, Jan Goliński (46. Beniamin Weigl), Filip Kapela – Bartosz Kowalik (70. Batuhan Budak), Wiktor Niewiarowski (46. Piotr Śledziewski), Kacper Roguski (46. Konrad Rowicki Ż), Marcin Szymczak, Marek Kwiatkowski  – Junior Radziński (46. Kacper Żakowski)

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “Rezerwiści ogrywają na wyjeździe Hutnika II Warszawa

  1. Słowa podziękowania należą się Marcinowi Szymczakowi za to, że zechciał pozostać w Polonii i wzmocnić rezerwy. Niewątpliwie jest pierwszoplanowym zawodnikiem drugiej drużyny. Gdyby tak jeszcze wykorzystując jego grę udało się awansować Polonii II do IV ligi. Ech…

    1. Tez po cichu liczylem na zalapanie sie do barzazy dwojki i awans w tym roku no ale po remisie z rezerwami legionovi zrobilo sie 14 pkt straty do wice lidera …..
      Szkoda bo po wynikach wyraznie widac ze rezerwy sa gotowe na 4 lige……tylko czasem im sie przytafia wpadka szkoda poprzedniej rundy ze dzis jest tak duza strata….

Dodaj komentarz