Remis pomiędzy rezerwami Polonii i Legionovii

Po przerwie powracają rozgrywki organizowane przez MZPN. Wczoraj rozegrano 19 kolejkę „okręgówki” (pierwotnie miała się odbyć w marcu).

Jan Goliński, Michał Kosikowski

Przy K6 zagrały rezerwy Polonii i Legionovii. Pierwsi gola zdobyli goście. Po faulu Jana Golińskiego mieli rzut karny, na szczęście dla rezerwistów, doskonałą interwencją popisał się Sławomir Abramowicz.

W drugiej połowie stoper Polonii błędów już nie popełnił, a niefrasobliwą interwencję z pierwszej odsłony zmył golem, który zdobył w doliczonym czasie gry.

21.04.2021
Polonia II – Legionovia II Legionowo 1:1 (0:1)
bramka: Jan Goliński 90

Polonia II: Sławomir Abramowicz – Wojciech Korcz Ż, Beniamin Weigl (46. Kacper Mańko), Jan Goliński, Filip Kapela – Kamil Słoma (46. Bartosz Kowalik), Kacper Roguski (46. Piotr Śledziewski), Marcin Szymczak Ż, Konrad Rowicki, Wiktor Niewiarowski  – Marek Kwiatkowski (65. Batuhan Budek).

***

W zespole rezerw Legionovii zagrało trzech byłych zawodników akademii Polonii – Filip Żołek (2003), Sebastian Gołąb (2004) i Dawid Papazjan (2003).

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

4 thoughts on “Remis pomiędzy rezerwami Polonii i Legionovii

 1. Już w drugim meczu z rzędu Goliński prokuruje karnego. Wyraźnie nie potrafi się skoncentrować, gdyż stale powiela ten sam błąd. Dobrze, że umiał się zrehabilitować zdobytym golem w końcówce meczu.

 2. ” Pierwsi gola zdobyli goście. Po faulu Jana Golińskiego mieli rzut karny, na szczęście dla rezerwistów, doskonałą interwencją popisał się Sławomir Abramowicz.”
  To w końcu kiedy Legionovia zdobyła tego gola? Wcześniej czy z karnego? Mój stary umysł nie chwyta.

 3. Oj czepiacie się 🙂
  Karny był ? Był !
  Abramowicz obronił ? Obronił !
  A, że Goliński po raz kolejny podstawił nogę przeciwnikowi w polu karnym ? Może kolega Muchomor założy klasyfikację kto wywalczył karnego ? Przypomnijcie kto zapracował karnego w Wysokim Mazowieckiem ? W Kutnie to chyba Pazio, a z Huraganem chyba Abramowicz po podaniu jakże by inaczej Pazia ! Nie pamiętam kto wywalczył karnego ze Zniczem BP.
  Dzieje się, dzieje nawet w sezonie grania już o pietruszkę.

Dodaj komentarz